Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Začínam znova - naše slávne jedálničky :)

Príspevok v téme: Začínam znova - naše slávne jedálničky :)
aja05

Pridajte sa ku mne a každý den si zostavme jedálničky a napíšeme si ich sem: Takže moj vyzeral dnes takto:
R: 5PL ovsených vločiek, do toho si dávam lyžicu psyllium, banán, pohár mlieka.
D:jablko a kiwi
O:kuracie prsia so sampionmi, hráškom, obliate paradajkovým pretlakom, k tomu 5ks zaváraných uhoriek a grahamový rohlik cca 45g
Ol:jogurt activia a acidko
potom som cvičila 15min aerobik, 20 min.stepper, a pol hodina beh.
V:jablko, pomaranč, med s pohárom acidka.

aja05

ja viem ze sa ti toho jedla zda vela ale je to do cca 5500kj aj menej a jest by trebalo pravidelne to som uz pochopila, kazde tri hodiny. No podarilo sa mi tak ze z prvych 10 som schudla tak ze som obmedzila stravu na 3 jedla denne, viac zeleniny a po 5 som nejedla a strasne vela som cvicila a chodila behavat..to som zhodila z 95 na 85 za dva mesiace. potom som sa na to vykaslala a v juni minuly rok som zacala drzat 90 - dnovu asi 3 tyzdne, to som zhodila okolo 8kg samozrejme ze to islo rychlo kedze som jedla menej a len trikrat denne a mala som pohyb - bicykel. potom som drzala uz len delenu stravu a kila isli stale dole na 65. potom som objavila stranku -odkaz odstránený- a zacala som pravidelne papat a kila mi sli aj tak dolu cca na 63 ale potom prisli vianoce :) a kolace :)

hviezda37

ako ja ti do toho nechcem rypat ale podla mojho nazoru sa mi zda toto skor jedalnicek na udrzanie vahy ako na schudnutie, neviem

a to ako sa ti podarilo schudnut tolko kil?

stillla

moj jedalniček.
ranajky: chlib, maslo paprika
desiata:rožok, maslo jablčko
obed: bryndzove halušky
olovrant:chlieb vo vajíčku a čaj
večera:čo zostalo s celeho dna
samozrejme pijem veľa tekutín...
je to zle?

aja05

s tymto konkretne nie teraz tu ryzu natural dojedam dnes ju mam posledny den od zajtra pridam viac bielkovin a pojde to dufam tak ako aj v decembri mi to slo.

aja05

no tu ryzu by som vecer uz nedavala :) ale inak celkom v pohode... ale papaj viac bielkovin :) ja som to vcera s tou vecerou pokazila...mala som vyvar, rozok graham.a med s acidkom dost vela na vecer, ale nevadi... dnes idem dalej.
R:ovsene vlocky, lyzica psyllia, lyzica medu,banan,mlieko.
D:jablko, polovicka graham.rohlika natrety cottage, koliesko paradajky a kusok papriky.
O:natural ryza so zel.a uhorky zavarane 5ks
OL:druha polovicka rohlika s cottage, paprika, paradajka
V:tunika so zel.

jahodkaa

ja sem dam napr. zajtrajsi jedalnicek:
Rano - Activia a cerealie
Desiata - Fit tycinka
Obed - grahamovy rozok, paradajka, paprika
Vecera - kuracie maso, ryza
hm? je to spravne? alebo ani nie?

aja05

namiesto tych spagiet by si mohla nejake ryby alebo kuriatko so zeleninou a tych fit tyciniek radsej jogurt a zeleninku :) a na vecer tiez nejaku bielkovinu a zeleninu

toccara

No takze moj jedalnicek vyzera asi tekto(resp.vcerajsi:D)
R:Cerealne zemle s light syrom a kapustou
D:Fit tycinka,jablko
O:spagetti so syrom a s kecupom(nieje to moc idealne na chudnutie ale zial tak vyslo:()
O:3 fit tycinky
S papanim som skoncila okolo 18-tej a pred obedikom som bola vo fitku asi hodku..

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Začínam znova - naše slávne jedálničky :) - Fórum - ZDRAVIE.sk