Začínam znova - naše slávne jedálničky :)

Príspevok v téme: Začínam znova - naše slávne jedálničky :)
aja05

Pridajte sa ku mne a každý den si zostavme jedálničky a napíšeme si ich sem: Takže moj vyzeral dnes takto:
R: 5PL ovsených vločiek, do toho si dávam lyžicu psyllium, banán, pohár mlieka.
D:jablko a kiwi
O:kuracie prsia so sampionmi, hráškom, obliate paradajkovým pretlakom, k tomu 5ks zaváraných uhoriek a grahamový rohlik cca 45g
Ol:jogurt activia a acidko
potom som cvičila 15min aerobik, 20 min.stepper, a pol hodina beh.
V:jablko, pomaranč, med s pohárom acidka.

zelenina

aja, poviem ti co zabralo u mna: mala som stresy pracovne i sukromne a akosi som nemala cas mysliet na jedlo. skratka nezaoberala som sa nim. a kila isli akoby same dolu. az sa ludia cudovali, co tak velmi chudnem. ani som necvicila, nic, mala som vtedy aj noveho frajera, tak som bola nim zamestnana, na jedlo ani pomyslenie. a tak mi to zostalo uz 5 rokov. predtym som si zapisovala co zjem, odolavala cokolade, az som ju nakoniec celu zjedla atd. preto si myslim, ze prilisne zaoberanie sa jedlom nemoze dopadnut dobre. a hlavne netreba dietovat, hladny clovek potom zje aj vola

aja05

no ja mam 175/65 ale kedysi pred rokom aj nieco som mala 95kg takze tak.

zelenina: dobre nehadajme sa teda porad mi teda nieco :) ja sa snazim zdravo stravovat ale cez vikendy to vacsinou pokaslem a ked zacnem jest cokoladu tak sa okamzite prezerem a potom mi je zle..v posl.case mam problemy s travenim

zelenina

a zjem uplne vsetko a to mam po 30-tke. a urcite to nie je geneticke alebo rychlym metabolizmom, lebo predtym mi hovorili, ze ja nikdy neschudnem, lebo mam siroke kosti a neviem co. teraz mam idealne miery a 58 kg pri 1,76 cm. chudnutie sa deje v hlave, nie v zaludku.

zelenina

aja05, ja som pisala preto, lebo to pomaly navadza ludi k anorexii taketo stranky.. ked sa budete tolko kontrolovat, budete stale mysliet na jedlo a efekt bude uplne opacny ako chudnutie. ja som kedysi mala praveze takmer 70 kg, paradoxne vtedy, ked som sa tak kontrolovala ako ty. teraz mam o 12 kg menej a ani ma nenapadne kontrolovat, co zjem. takto to nefunguje, chapes?

zabicka1611

jaj..som zabudla napisat....to si dam vzdy bud grep alebo pomaranc....a niekedy ked mam chut na sladke si dam musli tycinku!! :)

aja05

zabicka a kde mas desiatu a olovrant? ja dnes zatial
R:ovsene vlocky, lyzica medu a lyzica pssylia, banan, mlieko
D:Graham rohlik so syrom, jablko
O:natural ryza so zel.
OL:jogurt activia, uhorka
V:asi tuniak alebo acidko s medom.

zabicka1611

takze sa pridam :)
moj jedalnicek, s ktorym som schudla za dva tyzdne 2,5 kg!!
R: ovsene vlocky s mliekom..alebo cornfleky ( neskor som si davala aj jogurt a vlockami!!)
O: kuracie mäsko varene..alebo varene zemiaky
V: ovocie alebo cinska kapusta!!
samozrejme som denne vypila pol litra zeleneho caju...(dnes ho striedam so zihlavovym!) a 2,5 litra vody...nie mineralky!!!
to je asi tak vsetko!! a samozrejme..meriam 155 cm a vazim 55kg...do leta to chcem dat na 48kg..:)

lulina21

keď už táto téma:

mám 21 rokov,56kg už hádam 4 roky v kuse a zjem si čo sa mi zachce,a absolútne nepriberám,len trošku do bruška,ale to neni moc vidieť,obliekam sa aj sexi,takže postavu mám normálnu..

je len 13:59 hod a od rána som zjedla:
-žihlavový čaj 300ml
-kakaové rezy 1x
-fit tyčinka broskyňová
-minerálka 300ml
-jablko
-fitnes cereálna tyčinka
-a teraz som v práci a napchávam sa brokolicov a bonduelle kukuricou

Potom tu mám ešte nachystané na neskôr 3 cereálné pečivá,sójový syr,fitnes tyčinku,opäť jablko,kávu,minerálku..

A na večeru ešte neviem čo navariť..
Včera som robila kuracie prsia s ryžou,s hrýbikmi,brokolicou a smotanovou omáčkou..

V práci končím o 19:00,alebo 20:00, jedávam aj večer o 23:00 a stále som v pohode a to mám 56kg a som zdravá a nemám žiadnu chorobu..
ale cvičiť začnem určite teraz na leto tak poradte niejaké chutné zdravé celodenné menu,ved určite nieje zdravé že sa furt prepchávam..
Ale schudnúť nechcem,to vôbec nepotrebujem,len by som chcela vedieť kolko čoho zjesť,ďakujem..