Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

klamar, co s nim mam robit?

Príspevok v téme: klamar, co s nim mam robit?
felicia

To je teda zaujimave, s tym mojim. Ja som navrhla, aby sme v sobotu vecer, niekde isli. On na to, ze nie, ze sa zle citi, ze chce ostat doma. Dobre, myslim si, ked sa citis zle, nemusime ist. V nedelu poobede som stretla jeho kamosa a ten mi povedal, ci sa preriekol, ze moj priatel bol minuly den u neho na zure. A neboli tam iba chlapi. To mi moj priatel nemohol povedat? Preco nezobral aj mna, co tym chcel dosiahnut? Ani neviem, ci vobec mu mam zavolat alebo napisat alebo co, lebo by som asi riadne nadavky pouzila. Ako mu mam verit v buducnosti, ked mi klamal? Mam ho zabit hned alebo az potom? Dakujem.

miska31

Ahoj felicia držim palce aby ti todobre dopadlo,a napiš ako to skončilo,ale poviem ti rok som žila s klamarom a je to na nič taky vztah lutujem to že som stratilo vyše roka svojho života trapenim a skoro hadkami a problemami a mohla som sa mat ovela lepšie.Ahoj

chichachi

nerob z toho zatial vedu, ber to tak, ze si chcel urobit trochu ulet.skus ziskat nejake info potichu a nic mu nehovor. nechaj si to zatial pre seba.
Mozno ze tam nic nebolo a on po case zisti, ze to vies, a nerobila si ziadne sceny, si to bude vazit. Ale ak mal v minulosti podobne ulety a ty mas opravnene podozrenia, tak zacni rozmyslat o jeho vztahu k tebe.
Ja by som predsa hodila nejaku rec z nejakymi babami, s ktorymi sa poznas lepsie..co tam vsetko bolo.
Predsa sa ho mozes opytat ,ze co to bola za party -teda ak si sa mu nehrabala vyslovene v sukromi. Profil si pozera tisice ludi a ty predsa mozes tiez. Z toho ta predsa nemoze obvinit. A budes vediet, ako bude reagovat.

felicia

Bud to bolo vsetko normalne, ako to vyzera alebo tie horsie fotky nechcel ukazat. Musel vsak vediet, ze ich uvidim, ked ich dal do albumu, nie toho uzamknuteho, ale do toho, ze ich kazdy vidi?

leerka

felicia a co vsetko bolo na tych fotkach z zurky,
ja ti zase napisem nieoc podobne, priatelov kamart sa tiez tak akoze nechctiac "preriekol"a hovoril mi ako boli spolu vecer vonku v bare a ako sa stranse opil a ako homusel jpotom niest domov, ja totizto nemam rada, ked pije, a on sam to vie...takze ten jeho dobry kamarat mi taketo veci narozpraval naschval , lebo vedel, ze ot nemam rada a ze sa na ot hnevam....ale on chcel byt len ten dobry, ktory ma o tom informuje....samozrejme som sa s pratelom kvoli otmu pohadala a o tom mu vtedy aj islo...lenze sja som na to prisla az vtedy ked som si s piratelom sadla a diskutovali sme o tom.....povedal, ze len chcel ist trohcu popit s kamaratmi a ze vie, ze to nemam rada, tak mi to radsej nechecel ani hovorit...nakoniec som ho jpohcopila, a vsetkok bolo v pohode....a s tym jeho kamaratom sa uz nebavime...

rada

v tomto momente by som ho ignorovala..je zrejme, ze vas vztah az taky vazny nie je..a ze nechcel aby si tam isla aj ty... tak pouvazuj aky mohol mat dovod...uzit si?, poflirtovat?? tym padom to s tebou asi neberie moc vazne... ja klamstva neznasam, a prestavam uplne verit.. nenechaj sa oblbnut vyhovorkami, drzim palce,..

chichachi

a teraz ma napadlo, ze ten vas kamos -spina nebude mat problem povedat viac...skus sa povyzvedat, ale tak s humorom,pusti viac info. Ked budes vazna, pochopi vaznost situacie a sa zatne. Ale aj tak pochybujem, on vedel presne co tym sleduje. prinajmensom skodoradost.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

klamar, co s nim mam robit? - Fórum - ZDRAVIE.sk