Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

klamar, co s nim mam robit?

Príspevok v téme: klamar, co s nim mam robit?
felicia

To je teda zaujimave, s tym mojim. Ja som navrhla, aby sme v sobotu vecer, niekde isli. On na to, ze nie, ze sa zle citi, ze chce ostat doma. Dobre, myslim si, ked sa citis zle, nemusime ist. V nedelu poobede som stretla jeho kamosa a ten mi povedal, ci sa preriekol, ze moj priatel bol minuly den u neho na zure. A neboli tam iba chlapi. To mi moj priatel nemohol povedat? Preco nezobral aj mna, co tym chcel dosiahnut? Ani neviem, ci vobec mu mam zavolat alebo napisat alebo co, lebo by som asi riadne nadavky pouzila. Ako mu mam verit v buducnosti, ked mi klamal? Mam ho zabit hned alebo az potom? Dakujem.

chichachi

ja by som sa akoze preriekla pred tym jeho kamosom, ze idem akoze na nejaky zur ale aby mu to nepovedal. a potom by som bola niekde, kde mam nestrannych svetkov.
a inac, co je to za kamos, to musi byt riadna spina, akoze sa preriekol, ale este k tomu aj stihol dodat, ze tam boli aj baby.
nepoznaS NEJAKU Z NICH, PISES, ZE SI VIDELA NEJAKE FOTKY.a popytat sa, co sa tam dialo.
Mozno chcel len vypadnut bez teba (nic v zlom), zalezi ako sa tam spraval.

technécium

nie aj tí patri do tej skupiny čo ja, len oni majú ešte množinu v našej množine chápeš, inak sme sa dostali k jadru veci tejto témy-odbočkou
iste, keď som na takej párty a mám náladu, tak sa dám lahšie zbaliť, ako spomínaš tú rýchlovku, ale ja môžem mať aj 3 promile, no toľko už nie, a aj tak musí tá dotyčná spĺňať nejakú tú moju podvedomú podmienku-túžba je asi zlé slovo

anikam

taka, ktora sa podoba tym zabavacom a ochlastom, ale tak okolo jednej v noci, kym este su celkom v poho, pozbieraju urodu - aspon u nas sa tomu tak hovori....

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

klamar, co s nim mam robit? - Fórum - ZDRAVIE.sk