klamar, co s nim mam robit?

Príspevok v téme: klamar, co s nim mam robit?
felicia

To je teda zaujimave, s tym mojim. Ja som navrhla, aby sme v sobotu vecer, niekde isli. On na to, ze nie, ze sa zle citi, ze chce ostat doma. Dobre, myslim si, ked sa citis zle, nemusime ist. V nedelu poobede som stretla jeho kamosa a ten mi povedal, ci sa preriekol, ze moj priatel bol minuly den u neho na zure. A neboli tam iba chlapi. To mi moj priatel nemohol povedat? Preco nezobral aj mna, co tym chcel dosiahnut? Ani neviem, ci vobec mu mam zavolat alebo napisat alebo co, lebo by som asi riadne nadavky pouzila. Ako mu mam verit v buducnosti, ked mi klamal? Mam ho zabit hned alebo az potom? Dakujem.

anikam

nebud smutna, hadam aj dobre, ze si sa to dozvedela. kolke baby roky nic netusia, idealizuju si partnera a potom riadna rana

anikam

tak to mas potom hraveho chlapca...taki sa nikdy neukludnia, ked, tak nachvilu - poslala by som ho kadelahsie....boze, ved prvy rok chodenia by mal byt o inom, ako chodit na zurky poza partnerov chrbat...

felicia

Niekedy mam vsak pocit, ze ja mam po 35 a on nema ani 21. Idem spat, mozno ma ten hnev a smutok prejde a zajtra bude krajsi den.

felicia

Mne par dni predtym povie, ze nema rad, ked chodim po diskotekach a on spravi toto. Uz mi dalsie spravy napisal, ze preco neodpisujem, ale ma, co chcel, nech sa aj on potrapi.

technécium

ak po 40 tak už zostať len pri ňom, ak po 50 už je to nutné a po 60 už sa treba dať pomaly pomerať a nejaké drevo obzrieť

anikam

vies, v tomto probleme je to, kolko chodite spolu, dolezite. Takisto je dolezite, kolko mate rokov. Ak ste tesne po dvadsiatke, tak sa da nad tym problemom mavnut rukou a ist dalej, ak ste po 25, tak uz by som sa trochu zamyslela a ak po tridsiatke, tak kasli na neho