klamar, co s nim mam robit?

Príspevok v téme: klamar, co s nim mam robit?
felicia

To je teda zaujimave, s tym mojim. Ja som navrhla, aby sme v sobotu vecer, niekde isli. On na to, ze nie, ze sa zle citi, ze chce ostat doma. Dobre, myslim si, ked sa citis zle, nemusime ist. V nedelu poobede som stretla jeho kamosa a ten mi povedal, ci sa preriekol, ze moj priatel bol minuly den u neho na zure. A neboli tam iba chlapi. To mi moj priatel nemohol povedat? Preco nezobral aj mna, co tym chcel dosiahnut? Ani neviem, ci vobec mu mam zavolat alebo napisat alebo co, lebo by som asi riadne nadavky pouzila. Ako mu mam verit v buducnosti, ked mi klamal? Mam ho zabit hned alebo az potom? Dakujem.

felicia

A teraz v noci mi napisal, ze ma zajtra a pozajtra volno, ci by sme nemohli byt spolu. A este sa pytal, preco som mu vcera a dnes nezavolala ani nenapisala. To je vazne na zabitie. Tak on nakoniec zo mna urobi tu zlu. Len kukam ako kuko a cudujem sa. Tak teraz ani neviem, co mu odpovedat, ani ci vobec mam chut byt s nim. Som dost z neho zmatena a neviem, ako sa zachovat. To mam za to, ze som bola k nemu velmi dobra a chlapi si dobre zeny nevedia vazit.

technécium

no zas sú tu chlapi najvačšie hovadá a klamári, tak ich idem trošku obhájiť, hej felicia ten tvoj je chuj, keď nevie ani klamať, čo už aj taký sú

felicia

Pre petka, to mi je vazne luto. To musi byt ten najhorsi pocit. Su to strachopudi a hajzli, ktori by si len chceli uzivat a nemali ziadnu zodpovednost. Zacinam pochybovat, ze by som stretla slusneho chalana, to skor preplavam ocean, ja, co skoro neviem plavat.

felicia

Prave som prisla z pokecu, mam tam mailovu schranku. Myslim si, pozriem si jeho profil, ked som uz tu. Nasla som tam aj nove fotky z toho zuru. To ho nenapadlo, ze ked tam mam mailovu adresu, mozno sa pozriem do jeho profilu a zistim, ze klamal? Alebo mu je to uz uplne ukradnute? Tym chlapom vazne dlho trva, kym pochopia? To znamena, ze jeho kamos neklamal. Aj on bol totiz na tych fotkach. A viete co je moj dalsi velky problem? Teraz mi som ho od jedu roztrhla. Ale potom, ako mi da svoje vysvetlenie, aby ma upokojil, bude znova pozorny, uz si ani nespomeniem na to, ze som na neho bola nastvana. Toto je tiez vec, ktora ma stve. Niekedy mam pocit, ze robi niektore veci len preto, aby ma nastval alebo zistil, ako zareagujem.

mandarinka

upsasa... no dost blbe :( ja by som to nevydrzala a hned mu nieco napisala, ale nie nadavky, to zbytocne, nic neriesia, viac myslim bolia take tie citove stuchance, ze aj on sam zacne lutovat - teda pokial mu na tebe este zalezi.... napisala by som mu nieco take: Myslela som si, ze so mnou ratas do zivota..

veronika2

Ja byt na tvojom mieste by som mupovedala ze to viem ale nehovor mu od koho a urob mu to iste vrat mu to. podla mna to urobil naschval lebo ta tam nechcel zobrat ale to je len moj nazor aj mne to priatel urobiol

felicia

Myslite si, ze uz so mnou nepocita? Uz som prezila rozchod, ale teraz by ja chcela byt ta, kto ho navrhne. Skor, ako by to urobil on. V poslednom case sa spraval zvlastne a liezol mi s tym na nervy, ale toto prehnal.