Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako sa dajú odstrániť strie?

danny.love

Ak chceš odstrániť staré veľké strie tak laserové odstránenie ale s tým skúsenosti nemám, ja som malá menšie strie, ktoré som si natierala elastiq krémom a ten mi ich zjemnil natoľko, že mám ich stále, ale už ich nejak neriešim nikto mi predsa stehná nebude prezerať zblízka aby ich videl :)

TNT

Tiež som myslel že nič nato neni,ale čo som niekde čítal od jednej príspevok.Bio aloe vera,natierať 3 krat dene.Ja som skusil jedno miesto,asi je tomu týžden a vyyerá že to pomáha :)

alpa

Robia to na estetickej chirurgii a cely zakrok si platis sama. Podla mna je to iba tahac penazi.. Ked je jazva-stria cerstva, este ruzova, pomaha bioptron lampa, pekne ju zahoji. So zahojenou-triebornou striou je to horsie..

bimbambom

no strie sa nedju odstranit uplne-jedine laserom ale aj to len tak trosku sA ODSTRANI..PROSTE STRIA JE JAZVA a ta sa neda odstranit uplne

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako sa dajú odstrániť strie? - Fórum - ZDRAVIE.sk