Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

chora?

Príspevok v téme: chora?
lenusik55

moj problem spociva v tom ze nemyslim na nic ine len na skolu.mam 17 o rok maturujem ...prve na co rano myslim ked sa zobudim je skola pisomky stres skusanie vysoka a pod...chcem mat dobre znamky mam nutkanie sa stale ucit ked dostanem 2 je mi do placu.co mam robit.?nasim som to povedala ale asi si myslia ze si to vymyslam

lenusik55

silonka:-)noooo presne tak ale celkom sa mi paci ten pocit patrit medzi tych naj ked kazdy chodi za mnou aby som nieco vysvetlila..hned sa citim lepsie..inak kolko mas rokov.?

silonka:-)

lenusik55, :-))))
bavim sa, lebo tie pocity su navlas rovnake:-)
taky ten uzasny pocit z toho, ze si to dokazala a svieti ti tam 100%:-)
a presne tak.. teraz ta uz tak kazdy vnima, tak kazdy od teba caka 100% vykony, tak si akoby viazana a nechces ich zasa sklamat..
a nechces ani seba..
stale len byt ta naj, mat dobre znamky, mat vela vedomosti a mat ten pocit zadostucinenia a toho zvladnutia:-)

lenusik55

silonka:-).oooch to som rada ze som nasla niekoho takeho zapaleneho pre ucenie ako som ja..aj ja sa snazim to menej prehanat no ale akosi to nejde stale mam pocit ze nieco neviem a musim sa to ist doucit...a paradox je v tom ze este tak rok alebo dva dozadu som sa ucila tak na 2 a 3 a teraz som to zmakla na vyznamenanie.to ma nakoplo dopredu ze musim byt este lepsia.milujem ten pocit ked viem ze som sa fakt ucila a potom napisem pisomku na 100%..

silonka:-)

lenusik55, ja som taka istaa!!
akoby si mi z duse pisala.. vo vsetkom..
tiez sa stale ucim, pretoze toho mame vela a vsetko chcem byt naucena 100%..
tiez chcem byt lepsia ako ostatni..
ale az moooc to prehanam..
s ucenim, s branim znamok tak vazne, vsetko..
a tiez sa neuspokojim s 2.. sice pre to neplacem, mna len stve to, ze som sa to toolko ucila, tak si jednoznacne zasluzim 1.. ale zivot je taky.. kazdy z nas je omylny, chybime, tak preto obcas nieco nevyjde.. svet sa pre to nezruti:-))
je to na jednej strane fajn, ze sme take ambiciozne, ale na druhej strane je to mierne chore, ze to az tak prehaname:-))
ja sa uz mierne snazim s tym nieco robit, pre znamky sa uz az tak netrapim, beriem to ako nieco, co si budem moct este opravit a aj tak znamky nie su vsetko..
a taktiez aj vsetko to ucenie.. a ostatne..
ak chces, mozeme si tu o tom este pokecat:-))

lenusik55

to je pravda.chcem uspesne skoncit gymnazium a potom aj vysoku skolu.ale sama si uz teraz uvedomujem ze to prehanam a chcem to riesit aby som sa nahodou nezblaznila

house

Hlavna si uvedomom ze skoncis skolu a zostanes v tejto spolocnosti pokial nemas extra znamosti bez prace, alebo pojdes robit manualne s vysokou do zahranicia ale aj tam je to uz bieda, ak si to uvedomis, tak zistis, ze nema vyznam si nicit zdravie. Povedz toto
rodicom ak to nevedia...

lenusik55

presne to mi povedala mama...ze ked sa nejedna o zivot nejedna sa o nic..ja to beriem viem ze to nie je to najdolezitejsie ale aj tak chcem byt co najlepsia.som na gymnaziu mame toho strasne vela musim sa stale len ucit.chcem byt lepsia ako ostatni

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

chora? - Fórum - ZDRAVIE.sk