zapalene hrdlo

Príspevok v téme: zapalene hrdlo
bbkajo

Ahojte.
Ja som sa tiez rozhodol napisat moj problem s hrdlom.Reku ci aj niekto iny ma podobny problem.Ja mavam dost casto zapaly hrdla.Ziadne teploty,ziadne smrkanie len to hrdlo.Prebieha to asi tak ze hrdlo mi zcervenie,obcas citim aj akokeby opuch v hrdle.No a z tohto sa nie a nie dostat.Dakedy musim byt doma aj mesiac.Doktorka vravi ze mam dost suche sliznice a ze je to chroniceho razu.Da sa povedat ze dost casto beriem aj antibiotika lebo bez nich mi to neprejde.Neviem kde moze byt problem.vyterov mam za sebou kopec,tam je to v poriadku,aj krvne vysetrenia(aslo a podobne) je v poriadku takze nejaky streptokok nehrozi.Bol som aj na alergologii robili mi aj kozne aj krvne testy a tiez vsetko viac menej v poriadku.A imunita?No na nej by som urcite pracoval ale nemam ani kedy lebo vzdy ma dostate to hrdlo a musim trcat doma.Uz ma to naozaj nebavi,lebo to dost obmedzuje zivot ale bojujuem proti tomu ako mozem vzdy plnou silou.Beriem aj zodac,kloktam salviu,vincentku ale je to nekonecny pribeh.Aj teraz som dobral dvojo antibiotik a hrdlo je stale nevyliecene.Tak asi tolko.Ak ma niekto podobny problem budem rad ak napise,alebo ak ma niekto radu budem mu vdacny.

Cozeee

Zdravím
Tak aj ja sa podelím s bolesťou hrdla tak už viac než týždeň ma boli hrdlo čaje som si robil theraflu som bral pastilky na cmulanie ale niako nič nepomáha, cez deň ani ne kašlem ale večer ako prídem tak ma dusi vkuse a každú noc sa budím na škrabanie v hrdle.
Ďakujem za každú radu

aloegel

Dobry den. Pri problemoch s hrdlom je vhodne striekat sprej z aloe vera do hrdla. Pre viac informacii kontaktujte ma emailom

bossss11

ahojte mohol by som sa opitat uz asi 4 roky mam na pravej strane krku velku hrcu ktora nie a nie zmiznut bol som snim aj u krcnej aj u obvodnej a povedali ze newedia co to je tak ma odporucili na prerazanie dutin a dali mi iba octanovu mast na ten krk ale kazde rano sa budim na hrozne skrabanie v krku a niekedy to viusti do takej fazi ze nemozem ani pit ani jest a na mandlach mam velke dieri ako keby do nich niekto pichal 100 klincom ak viete prosim co mam za problem poradte mi prosim vas..

freeware

odporucal by som brat wobenzym su to drahsie tabletky ale maju vseobecne dobry ucinok najma u ludi so sklonom k chronickemu opakovaniu sa chorob...a ako liebu "zapaleneho" hrdla terapiu bioptronom...ci uz kupit alebo niekde v centrach, pri kupe je to dobra investicia do buducnosti nakolko ma vsestranne vyuzitie v lekarstve tak asi tolko popripade ku koncu zvazit "vybratie" krcnych mandli evawellness

lucia1111111

mne pomohlo vybratie krcnych mandli.to iste som mala to co ty. a mala som to 4 roky.a nakoniec to boli mandle

meri.m

Neviem, či to zaberá aj na chronické zápaly, ale mne sa veľmi osvedčil olivový olej (prípadne hocijaký rastlinný), keď ma začína škriabať v hrdle. Za lyžičku ráno a večer, alebo ak treba, aj častejšie.

AdamKrt

Zapal hrdla, angina - odporucane je kloktanie cajom napr. z repika + rumanceka /alebo pitie/.

Na dezinfekciu dutiny - velmi dobry pripravok na kloktanie JOX. Alebo vraj je dobry aj Neo-angin.

Z vitaminov treba vitamin C a zinok.

Na posilnenie imunity mozem odporucit /ale uzivat dlhodobo/ - Wobenzym.