Praca hostesky

Cikaaaaaa

Chcem upozornit na promo agenturu GATE Slovensko!Mám s nimi dosť nepríjemné skúsenosti, neodporúčam pre nich pracovať!

maro88

Pozri sa na túto web stránku, keď chceš robiť ako hosteska : nu-u.sk
Mám s nimi dobré skúsenosti, preto odporúčam. :)

ebi777

sama som robila hostesku na výstave, nechcem to viacej zažiť, som bola u jedných, ktorí vystavovali nemenovaný produkt a som musela lákať ľudí, a hovoriť aké je to výhodné, že to musia mať (aj keď ten produkt nestále zanič, zadarmo by som ho nechcela), musela som normálne zdierať ľudí, nahovárať, klamať, len aby si to kúpili.....

NIKDY VIAC, normálne som mala potom niekoľkomesačnú traumu :D
a to som si chcela privyrobiť na brigáde s pozitívnym úmyslom, a som skončila psychicky zdepataná, nie pre každého je táto práca

Laara

tak stat dve hodiny je este v poho..ja som mala raz taky job, ze som stala 8 hodin v lodickach, v prievane, nemohla sa opriet, napit, lebo klient sa pozera..stale sa usmievat..hroza, des..stacilo..praca pre mna urcite nie..citila som sa ako nejaka okrasa, ktora tam bola v podstate dopoctu a zbytocna..mala som registrovat hosti a kazdeho to len obtazovalo a zdrzovalo..ale pre mlade baby, studentky mozno fajn brigada

hosteska Sas

Ja som robila tu lepšiu ale aj horšiu pracu ta lepsia bola že so bozkala ciklistov a ta horšia je že som rozdavala letaky na nejakom podujati a stale som sa musela usmievat stat tam 2 hodiny hroza des. musela som tam stat aj ked bolo minus 1O

avonka

Ja to poznam z tej druhej strany. Robim vo firme a na vystave sme mali hostesku. V podstate tam len stala a ja s nou :)) zakaznici sa casto pytali odborne veci tykajuce sa produktov- co je pochopitelne, tak na to som odpovedala ja, ona mi pomohla zapisat kontakt resp. podala vzorky, letaky...v podstate by mala uputat a privolat zakaznikov :D tento rok sme hostesku uz nemali, treba setrit :))