sex len tak???:,((( vazne...

Príspevok v téme: sex len tak???:,((( vazne...
dokazy

ahojte...som s prietlom uz dlhsie kao rok ...cem sa poradit ...moj priatel mi dal navrh na sex do trojky..s tym ze musime pri tom byt obaja...s tym ze ja kedze som dusevne menej vyspela ako on tak ja do trojky s 2 chlpacami pojdem az v neskorsom veku lebo vie ze v tomto obdobi budem mat potreby mat aj ineho chlapa...ze potom 2 chlapi a ja cize on nejaky iny chlap a ja...ale teraz kedze on je dusevne viac vyspely tak chce aby to bolo fer pretoze neskor na taketo nieco nebude mat odvahu a chce aby nam vstah vydrzal tak chce aby som si zavolala nejaku kamosku alebo on mne pozhana nejaku ze pojdeme nato my dve a on sa bude poezrat a ked budem chciet moze sa pridat on k nam a aj sa mi priznal s jeho chutkami ze by chcel aj vyskusat inu a preto to riesi takto ze aby som suhlasila ja a hlavne aby som tam bola aj ja...a ze budem at pokoj na nusi a bude mi verny navzdy...a com uaj verim lebo doteraz mal vzdy takyto nazor len neviem odkial vzal to ze zeny vo veku 25 az 27 sa menia a chcu sex aj s inym muzom ako s jednym a tym istym ...je to normalne ze takto premysla???je to pekne od neho ze je vo vsetkom uplne uprimny ale mne sa to tak trosk uviac hnusi:(...co v nato??? no on je v takom veku ze ce vyskusat v zivote vela a preto nedokaze ma podviezt ale tak ze do trojky 2 dievcata ze jedna z nich budem ja a on ...a v neskorsom veku ked budem zrela a menit sa a mat aj ine chutk ne len na jedneho ze pojde do toho aj on a nejaky kamos a ja ....ze takto prestaneme podla neho mat chut skusit inych ludi na sex...neviem kao mam to inak vysvetlit sa ospravedlnujem:/

slnecnica24

citala som tento prispevok spolu s priatelom a on ma na to taky nazor, ze nech si ten tvoj priatel najde dvoch chlapov a nech si to skusi s nimi v trojke a ty si doma pekne spinkaj =D..... a ked je tak dusevne vyspely ako hovori, tak mu to nebude robit problem

dokazy

a ze som mu zlomila srdce ...ze daco take som nemala pripustit...lenze on ma presviecal a som povedal ze si to premyslim lenze on ma uz pusta k vode do pana:(((((((((((((( do hajzlu

leerka

inak a ak by mne pratel povedal, ze som dusevne nevyspela, tak by som sa na neho vzkaslala, lebo ta len uraza a cudujem sa, ze si to nechas

dokazy

asi mu uz leziem na nervy v posl dobe sme mali hadky ale vsetko sa da riesit ale tomu nechapem.... clovek rpe lasku zblbne a suhlasi i s niecim s cim by nikdy nesuhlasil

dokazy

presne taka hlada asi hadky lenze on je inak super chlapec ja som s nim rok a pol ale toto co on spravil obcas ma blbe napady ale toto je sila.... co mam robit?:,(((dkaujem ze mi radis lebo som asi dnes uplne bez zmysloch ja som zmatena

leerka

je to od neho zvlatne ze ta takto skusa, a nechapem co tym chcel dosiahnut.....nehcce sa s tebou nahodou rozist a nehlada si neaku trapnu zamienku ako napr ze ta takot skusa?