Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Som tehotna?

Príspevok v téme: Som tehotna?
luella

Zacnem tym, ze nemam pravidelny menzes. A minuly tyzden som bola chora.

Menstruaciu som mala naposledy 30.1.2009
13.2.-14.2. som mala dvojdnove slabe krvacanie-nebolo to spinakvy hlien, ale vyslovene krv.

Ocakavala som menzes okolo 28.2., ale doteraz ho nemam.
S priatelom pouzivame ochranu-kondom a nikdy sa "neurobi" vo mne, ale az vonku.

Cez vikend ma zacali boliet prsia a mala som riadne krce v podbrusku + boleli ma krize + vetry som mala.
Lenze menzes nedosiel. Akurat ked som isla na male wc, tak zo mna siel taky vytok, ako bielko z vajicka.

Ja som uz zmatena
Ci to bol teraz ovulacny vytok a toho 13-14.2. som mala menstruaciu kratucku, alebo ci som nebodaj tehotna alebo co...

co si o tom myslite?

delphia

tehotna zrejme nie si, ale cyklus ti treba dat do poriadku. to nie je normalne mat taktomenzes. bola si s tym uz u lekara? robil ti odbery na hormonalny profil? mala si robene sono? treba zistit pricinu nepravid. krvacania

org

Na 99% nie si. Ja som mavala podobne problemy.Ale musis ist ku gynekologovi na vyvolavaciu injekciu, aby sa ti odplavila ta krv.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.