mimibazar

juja

presne som ti chcela napisat co mia,pozri sa do zaslanych ponuk,to sa po case vymazava,ale mozno to tam este mas,ale to musis byt registrovana.Ja nakupujem na MMB okolo 2 rokov,kupila som kopec veci,ale ani raz som este nemal problem...

mia 90

ti si ju kontaktovala z tvojho mailu, alebo priamo prostrednictvom odkazu? ak to bolo cez odkaz tak sa iba prihlas na mmb kukni si zaslane ponuky a tam by si mala mat ten odkaz ktory si jej posielala, aj datum aj jej id meno, nick

januska*

dakujem.. napisala som im tam, som zvedava, co mi povedia..ach jaj. ako sa to hovori, len hlupak sa uci na vlastnych chybach?!

januska*

mila !!!!- problem je v tom, ze namam na nu kontakt!! takze neviem, ani jej meno, ani nic blizsie.. tak keby , ze viem, ktora to je, uz to riesim..

januska*

bolo by to fajn, keby mi v banke poskytli tento udaj.. v mimibazare by som si ju nasla potom podla mena a vsetko by bolo ok..
aka banka je 1100?

!!!!!

Treba si pozriet v prvom rade,ci vobec dotycna pani chodi na tu stranku.To mas uvedene na pravej strane,tam je presny datum a cas,kedy bola na tej stranke.Ak tam uz dlho nebola,mozno je odcestovana,alebo nie je doma.Vtedy si myslim, ze este pockaj.Ak vsak chodi na stranku a naschval ta ignoruje,v tom okAMIHU okamzite pis adminovi,NECH JU PREVERI A ZIADAJ O JEJ ZABLOKOVANIE STRANKY A UCTU!!!!Admin ti moze poslat aj jej adresu.Mne to tiez na vyziadanie poslal.Dokonca aj telefon,ak ho tam ma uvedeny.Neboj,vtedy sa ti uvidis ako odrazu rychlo ozve.Vsak ved ak predava tovar ,iste jej na tom bude zalezat,aby ju opat odblokovali....Potom ked ti ho posle,napis opat adminovi,ze vsetko je OK a on ju odblokuje.Neboj,ja som uz par nespolahlivych zien dala takto zablokovat,pretoze vobec na mna nereagovali a cuduj sa svete,ked ich zablokovali,pisali jedna radost.A tie ich vyhovorky.....Ale hlavne,ze dali vsetko do poriadku.Inac verim, ze si jej uz davno napisala NEGAT.HODNOTENIE!!!
Takze jedina cesta,ako ju zobudit je jej ZABLOKOVANIE.Inac na teba bude kaslat.