Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

FItoval, Fitoval plus...vsetky sampony

Príspevok v téme: FItoval, Fitoval plus...vsetky sampony
***baby***

Mali ste niekto tento sampon???chystam sa ho kupit..ale potrebovala by som poradit...pouzivam len prirodnu a neseilikonovu kozmetiku(teraz mam sampon alverde aloe a ibistek aj kondicioiner ten isty, a este kondicioner balea mlieko a marhula) mam pekne vlasy odkedy pouzivam toto..ale nechcem to pouzivat stale.chcela by som prestriedat nejaky sampon teraz..mysliste ze ten fitoval je dobry??rozmyslala som aj nad dr.mulerom....ja mam take suchsie tvrde tmavohnede vlasy skoro po lopatky....za vsetky rady velmi pekne dakujem:D

Severka

a aké má zloženie?? Pýtam sa preto, lebo som sa si ráz kúpila v lekárni šampón a bol tam samý parabén, silikón a bohvie ešte čo.

blink_182

Fitoval som používala celkom dlhú dobu a môžem povedať že mi dosť výrazne zlepšil kvalitu vlasov no po určitom čase mi už ako keby prestal účinkovať, tak ho už nepoužívam a striedam šampóny podľa toho v akom stave sú moje vlasy...

majka33

uzivam fitoval asi 2 tyzdne a dost mi vypadavaju vlasy vypadavali mi ja pred tym ale teraz s ami zda ze ich vypadava este viacej chcem sa spytat ci to je nejaka iba reakcia alebo ci si ho mam prestat davat...

lexus

tento šampon používam asi 5rokov, teraz som začala používať ten žlty fitoval. je potrebné ho nechat posobit. a fakt po nom rastú vlasy, ja som mala problém s vypadávaním a v kuse vidím vyrastat nové vlasy. doporučujem.

farmaceutka

Fitoval je velmi dobry sampon, zakaznicky maju vacsinou dobre skusenosti, aj ked nie je masovo znamy. Udajne su vlasy po nom maksie, hladsie, menej sa krutia a nespajaju sa do pramienkov. (napisala som suhrnne hodnotenie reakcii, s ktorymi som sa stretla)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

FItoval, Fitoval plus...vsetky sampony - Fórum - ZDRAVIE.sk