Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

KALLOS-vlasová regenerácia

lagie

Ahojte, Genera a Kallos nie je to iste, pozrite do mojho shopu, ponukam vsetko od Genery, aj litrove zabaly na vlasy -odkaz odstránený-

mary-anne

no ja som si toho vedoma, ze ma asi oklamala, co uz, obchodny tah.. a normalne to stoji okolo 80sk, ona to v kadernictve predava za 190sk!! takto zarabaju...
no ale tu pravu Generu pouzivala kedysi daavno sestra, byva v nemecku a vzdy si len tu kupovala tento balzam a bola velmi spokojna!

lulina21

Nemyslím si že GENERA je tá istá firma ako KALLOS,pretože genera je talianska firma a myslím že kallos maďarská,možno majú podobné výrobky,alebo ti tá kaderníčka poradila práve kallos..
skús sa pozrieť na www.kozmetikshop.sk
odtial by som si to chcela objednať,je to dosť lacné,preto sa pýtam aké to môže byť,ďakujem..

mary-anne

mne kadernicka povedala, ze to je ta ista firma, len ze maju novy obal a tak, ked som si pytala generu.. heh
no tak som si kupila mliecny zabal, ta vona!! mala som chut to zjest :o) treba to mat na vlasoch taku polhodku, vlasy boli krasne, len ze tej silnej vone ma bolela hlava...
preto by som chcela vyskusat nejake, co nevonaju tak silno...

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

KALLOS-vlasová regenerácia - Fórum - ZDRAVIE.sk