Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hľadám niekoho kto vie písať slohy.

roxy

prosim vas pomozete mi niekto s uvahou tapakovci v naqs a mimo nas?ja osm uz zufala,ale prosim nie taku situ aku ma lucia latinakova lebo ot mi je spoluziacka xi xi ak ste jej pomahali.prosim ozvite s ami na mail

meForMe

no ona to asi skutocne nevie,toto nam zadala v jeden den,a povedala ze to mame mat na druhy den uz napisane..ale to ze mame kopu inych predmetov,anglictinu kde tiez piseme slohy kazdy den,ekonomiku,uctovnictvo kde robime kazdu chvilu seminarky,to ju fakt nezaujima..totizto pre nu je slovencina zivot..tak musi byt aj pre nas..

nett

meForMe, bude to ok, nikto nie je génius na všetko a ak to tvoj slovenčinár nevie, tak by si mal doplniť vzdelanie:). Držím palce, aby ti to vyšlo nech napíšeš čokoľvek.

meForMe

nett dakujem ti moc moc,fakt si mi pomohol..asi vyzeram ako maximalny neinteligent,ale ja fakt niesom na taketo veci..este raz dik

nett

meForMe, čo tak skúsiť sadnúť si a písať k danej téme čokoľvek ti napadne. Fakt čokoľvek, napríklad o tom, že možno aj v dnešnej dobe medzi nami žijú Ťapákovci, no kedže už prevažne nie sme na dedine a trhová ekonomika to nedovolí, nemôžu sa správať tak okato lenivo ako to opisuje Timrava, najmä ak si chcú zarobiť. Alebo píš o tom, že v každom z nás niekde drieme takýto malý Ťapákovec plný nechuti k práci, predsudkov a lenivosti, túžiaci len po tom, aby mu dali všetci pokoj a nič od neho nevyžadovali, hlavne, že ako tak žije. Vymysli si niečo, z čoho budeš vychádzať, nejakú hlavnú myšlienku, nemusí to byť práve tá z názvu, môžeš hovorť o prehnanom konzervativizme a nepoučiteľnosti ľudí, ktorí sa nedokážu prispôsobiť nárokom, ktoré na ne dnešná doba kladie, preto zostávajú sebeckí, osamelí a uzavretí do seba, nenávidia zmeny a všetkých, ktorí ich vedia využiť vo svoj prospech. Ach jaj, vidím, že poriadne splietam. Dúfam, že prídeš na niečo zábavnejšie a čosi spichneš. Verím, že áno.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.