Delena strava

Helus

silvi 789 a to si aj dietne sa stravovala,alebo jedla normalne.Ja som citala ze ked ludia jedavaju menej mastne,alebo vobec,tak ten tuk sa nema na co viazat.teraz maju u nas akciu za 48 euro,2 balenia.Asi sa im to nepredava.

duky

Mne osobne velmi pomohla Dukanova dieta,v ktorej sa clovek nemusi na mnozstve jedla obmedzovat,len dodrziavat par zasad...A kto sa chce naucit zdravo stravovat,tiez mozem len odporucat.A konecne som objavila aj slovensku stranku,kde sa o nej pise a kde je Kniha navstev-diskusne forum... www.dukanovadieta.com

Genesis

chcem sa spytat ci tuniak v oleji a zeleninovy salat (cibula, ladovy salat, paradajka, paprika, salatova uhorka, sol, cierne korenie) ci sa jedna o delenu stravu.

Musim sa priznat ze mam len zakladne vedomosti o delenej strave

daduss

ja som skúšala všeličo možné. Od diéty mliečnej, 90-dňovej, ryžovejm kapustovej ... a ešte neviem akej, teraz ma už tie názvy ani nenapadajú.
Osvojila som si niečo predsa len z delenej stravy, ale zároveň, pokiaľ to človeku neprepne v tej hlave... že zdravá strava a pohyb a že už nikdy nie je možné sa vrátiť k tým našim prepečeným reznom, hranolkám, šalátom, knedlíkom... ale hlavne k megaporciám, tak nám nepomôže žiadna diéta a vždy skončíme tam kde sme boli predtým. Mne to našťastie preplo ale musím si poklopkať. Nehovorím, že stále sa držím zdravej stravy, a že občas nezhreším, ale netreba hrešíť každý deň, ale iba napr. raz za týždeň. Ja najčastejšie hreším pizou. Asi tak raz za dva týždne si ju dám.

daduss

Ahoj Katka, tak ako v práci? nastupila si a podarilo sa ti zhodit ze sa cítis dobre?
ja som v celku ok, kilečko hore dole behá, moj sen je stále schudnút ešte nejaké 4 kilečká ale nejak to nestilím. V lete idú dole, v zime zase hore a tak podobne.