Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Delena strava

katka26

Majka ahoj ... no dari nedari, na vahe som nestala vyse mesiaca!!!! jem normlane co chcem nekombinujem nedelim ...po lete zacinam zas ....ale nejake kilo mozno dva urcite vysli hore to citim ale nic hrozne ..no uvidim ..a ty?

karioll

dobra a zial velmi rozsirena blbost
zakladom zdraveho stravovania je okrem znizenie prijmu tukov,cca 30%,je treba prijimat potraviny s nizkym glykemickycm indexom.cize musi byt vzdy kombinacia sacharid(zemiaky,ryza,chlieb a pod)s bielkovinou(jogurt,mlieko,maso,syr a pod)ked nemas velke vykyvy glykemie vtedy sa citis ok a neprepadas zachvatom hladu.cize rozok so syrom ta lepsie zasyti,ako rozok s maslom(aj ked aj v masle su bielkoviny ale malo a dominuje tuk)a maslo myslim naozajstne maslo,nie tie divne umele veci ako flora,rama,a pod.

katka26

Ahojte ..

ja taktiez vaha stoji na 73kg ...a jem normlane rano, obed vecera a pomenej - ale tak v pohodicke .....

Daduss prijemnu dovolenku ...ja si zajtra vydýchnem po poslednych dvoch skuskach - uz mam naozaj toho dost :-)

Majka drz sa aj ty - po lete sa tesim ajk budeme pokracovat :-) papa zatial

maria21

Daddus príjemnú dovolenku a oddýchni si.
Inak celkom v pohode váhu si držím a jem normálne len sa snažím obmedziť množstvo.
Potom sa ozvi.

daduss

ahojte babenky,
ako sa máte?
ja celkom v pohodičke. začala som makať na sebe, chodím aj tri - štyri krát do týždňa plávať a už sa teším na dovolenku. Odchádzam v pondelok na tri týždne, tak sa vám potom ozvem.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Delena strava - Fórum - ZDRAVIE.sk