Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Delena strava

maria21

daduss, keby si bola bližšie tak by som ti dala. Ale v balíku by to isto nevydržalo.
Oslávime, ale príde domov len neskôr večer.

maria21

Ja som včera zabudla na čokoládu a večer som mala muslli s čerešnami. Teraz len čerešne keď mám doma. Mám aj jahody ale tie ja nemusím. A už opadla aj moja nervozita dcéra po štátniciach. výsledok nevie ale vedela všetko. Tak som sa aspoň ukľudnila kus. Večer bude oslava.

daduss

ja som raňajkovala presnidávku, lebo som si zabudla ovocie doma, tak som sa zastavila ráno v potravinách a ovocné mali iba výživu. a obed som mala cestoviny s pradajkovou omáčkou. a večera? no predsa krupička a kúsok čokolády. -:)))

katka26

ano mas pravdu, ja som zacala s nocnikom na 8 mesiacov, my vsetci sme boli davaní od pol roka na nocnik, a rýchlo sme sa naucili, a velky rozdiel je aj v tych plienkach presne ako hovoris, je to pohodlnejsie, ale ma to velku nevyhodu deti sa neskor odnaucia od plienok, ale zasa vela robi, ako k tomu pristupuje matka, moja sesternica robila presne tak ako ty pises, a maju velke problemy, ale sama priznala ze to zanedbala a nedavala na novnik, lebo bola pohodlna, zato pri prvom to robila a maly na rok a pol nemal plienky, my mame teraz 11 mesiacov, presnednes, a dobre obdobie je pred nami, lebo bude teplo a aj na zahrade ho chcem nechat len tak, kupim mu male slipky, a mozno pochopi, ze mokro ked ma ze to neni dobre, no snad sa nam podari, ja som na 15 mesiacov nemala plienky, az sa v jaslickach divili, ze som prisla s nahradnymi gatkami v ruke :-) no alekazde dieta je ine,...tak drzte palce.

daduss

no katka to je super... pri tých dnešných moderných plienkach, že deti sú dá sa povedať že v suchu a necítia že sa pocikal je veľký úspech. Len ho uč nech sa pýta. Lebo moja kámoška bola veľmi pohodlná, vždy len hodila plienku, aby nemusela prať veci, ked náhodou ujde a malý má za dva mesiace tri roky a ešte sa nepýta cikať a ani kakať. a teraz ho aj mláti a nepomôže nič. Tak so aj minule povedala, že načo mu teda pchá plienky, nech ho nechá bez plienky ... ale nedá si povedať...

katka26

ahojte kocky .... ako sa mate?

Juuuj som vytesena, maly sa konecne vcera prvýkrát vypiškal do nocnika ... tak sme sa z toho tesili ze pozeral na nocnik co urobil a zacal si tlieskat :-) chichi a dnes rano opat, ja viem, ez on este nevie, ale aj tak sa tesim z toho. Moj Domi totiz nema rad plienky, stale vymysla, ked mu davam druhu plienku, aj som zabudla na moje kila navyse chi

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Delena strava - Fórum - ZDRAVIE.sk