Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Delena strava

katka26

hej mna to dnes doobedu napadlo, ked som tak nad vami rozmyslala co ste presli na 90dnovku, ze krupicka bude urcuite chichichi - aj som chcela napisat a potom som zabudla ..mnam!!!!

katka26

skoda ze tu u nas co mame mäsiaren, kuracie stehna a prsia, ako aj morcacie maju len mrazene, a ja pre maleho potrebujem chladene, aby som mu naporcovala take vo velkosti vlasskeho orecha aj so skrupinou, to je jeho denna davka, a z mrazeneho ja take neurobim, pojdem do mesta, dufam, ze mi uz nebude kazdemäso smrdiet. :-)

katka26

no jasne inac blocek uz bol v kosi som ho vyhrabala vysusila, sice srdel, lebo uz bolo na nom kade co a bol napolku roztrhnuty ale nehadali sa uznali, bolo vidiet vsetko pekne co bolo treba na tom blocku. vedto bolo vyse 26 eur aj nejakedrobne. vsetko pre maleho, moj zlaty, tak idem kupit inde, ...

katka26

no - ano, nieco bolo na tacke a nieco vakuobvo balene .... tiez kupujem v mäsiarni ale boli sme v Tescu a bolo teeba uz dokupit tak som kupila tam, ale uz NIKDY!!! chapete chcete malemu dat to najlepsie, a doma taky sok, take urobene na grilovacku to vobec nekupim, ja si dam sama do pacu par dni predtým, ale take original nekupim, to skusocne daju hocjake, nasolia, nakorenia a je z otho akoze fajnotka, no iste ...a potom cela rodinana infekcnom, mama ma sprdla aj otec, ze take mäso sa nekupujje v Tescu , no ale ... uz viem nekupim. a ani si nehccem predstaviot co vsetko davaju do pomleteho mäsa, ja vzdy kupim pliecko a sama si pomeliem, ked potrebujem, alebo predomnou ked melie v mäsiarni to hej. Ale najlepsie na tom bolo to, ze cui hccem peniaze, alebo vymenit, tak mne aj opcovi bolo jasne zepeniaze, ale sme povedali ze sa podme pozriet ci maju pekné kusky, no vsetky svieckove brali z pultov prec, komplet rad radom vsetky boli flekate, do modra, divne, prostenedobre, len na nich uz bolo vidiet aj cez obal.

atam

no katka,dobre si urobila,ze si sa tam vratila a urobila s nimi poriadok...chcu predat vsetko aj na ukor nas,zakaznikov...je to fakt ubohe...

daduss

katka, ja už dávno nekupujem balené mäso, lebo to nikdy nevieš čo tam zabalia a už vôbec nie tie také nachystané na grilovačky, gyrosy a podobne. Lebo tam to korenie smrad prekryje a ty si myslíš akú fajnotu si kúpila.
Kupujem iba čerstvé mäso v predjani mäsa, alebo poprípade aj balené ale iba vo vákuovom balení a tiež nesmie byť deň dva pred zárukou. Možno si natrafila aj na vákuové balenie, tak bohvie či neprelepili dátum spotreby. Len v tom prípade sa môže pokaziť. Ale mám pocit, že v tescu nemajú vákuové balenie. majú tam iba balené v tých foliach...
ale fakt treba dávať veľký pozor.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Delena strava - Fórum - ZDRAVIE.sk