Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Delena strava

maria21

Tak Katka to ti verím že si vytočená. Aj ja som mala podobnú skúsenosť a už mäso kupujem len v jednej mäsiarni s tým, že som ich upozornila ak dostanem zlé urobím cirkus.

katka26

Som nastvata ... pred pár dnami som kupila v Tescu malemu mäso - morcacie a kuracie stehna horne ako aj file, a taktiez hovädziui sviečkovu - nech ma kvalitne mäsko, s tym, ze ja mu porcujem na take davky, akepapa kazdy den a potom len z mrazaku vyberam....no doma som to rozbalila, svieckova flekata a smradlava( samozrejme v obale to vidno nebolo a pri tom ich svetle uz vobec nie) kuracie stehna smrdeli a morcacie file - prsia ako keby zo zumpy som ich vybrala, fuj!!! tak to je sila! Svieckova 480 Skk kilo! a dovolia si take mäso predavat. Tak sme vecer nabehli s ocom (pomimo je hygienik) do tesca a povedala osm im nech to mäso daju oni svojim detom, ma vytocili! komplet mi vratili peniaze, ani si nechcem predstavit co by bolo s malym keby mi to spapal, ste mali vidiet ten cirkus co im tam narobil moj otec, uz tam mäso nekupim, a kde kupim, hendpo zaplateni rozbalim ovonim obratim a hned vratim ked bude zle...normlane som z toho esteteraz vytocena...

daduss

katka... už mám všeličo možné vyskúšané. Na mňa nezaberie nič... robím čo môžem. vodu z kyslej kapusty, čaje, acidká, pribiotiká, slivky, zaječickú horkú ... no proste za tie roky kvantum vecí ktoré pomohli dočasne na týždeň dva... Tera ráno jedávam pomleté ľanové smená, ale tiež to robím s prestávkymi aby si telo nezvyklo, a zase mi niekto povedal, že sa z toho priberá. Tak ja už fakt neviem. a keby to rizoto pomohlo... len nechápem či ho mám jesť celý život či čo...

Slnko... všimla si si že je tam trošku iný recept ako tu na zdraví. nie sú tam tie ovsené vločky, otruby a pšeničné klíčky...
teraz ktorý je lepší?

katka26

Daduss ... ktomu vyprazdnovaniu, vyskujas ak teda chces a mas rada klasicke acidko vypit male jedno kazdy den..... upravi ti crevnu mikrofloru, podla mna by ti mohlo pomoct a je to zdrave...ja to pijem kazdy den a teraz som zauzivala ze neranajkujem, a vypijem toto kazdy den rano. alebo mozno k tomu aj rohlik celozrny alebo nieco podobne, mne to staci bez peciva.

daduss

to ja práveže mám problém... a ak by mi práve to rizoto mohlo ku šťastiu pomôcť, tak by som ho vyskúšala.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Delena strava - Fórum - ZDRAVIE.sk