Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Delena strava

daduss

včera spadlo lietadlo... už zase rodinu letecky na dovolenku nedostanem -:))
manžel má strašný strach z lietadiel.

daduss

katka, nikto nám nič o tom nepovie, lebo chcú na tom zarábať, treba sa zaregistrovať a zaplatiť nejaký poplatok 19 eur... na nejakej stránke som sa dočítala, a potom ti budú chodiť od tých poradcov informácie...
len si tu robia reklamu

ináč aj mňa by zaujímal nejaký vzorový jedálny lístok. ja som iba našla, že R a D sa je ovocie, Obed zelenina, Ol si môžeš dať nejaké smená a večera zase ovocie alebo zelenina. s tými klíčkami naklíčenými a potom tam majú ešte nejaké recepty na kaše ovsené, zmrzlinu si musia sami robiť. No proste...

katka26

KLARA dakujeme za prednasku, ale mohol by mi uz niekto z Vasej "komunity" napisat ukazkový jedalnicek na jeden den? stale tu vypisujete len to co sa moze co sa nemoze a podobne, ja chcem od Vas pocut co jedavas rano, na desiatu, na obed, na oolovrant a co na veceru, konkretne!!!!! dakujem :-)

Turtla

Ahojte,
otec chce zmeniť lekára, neviete mi niekto doporučiť dobrého všeobecného/praktického lekára pre dospelých v BA-Rači,alebo blízkom okolí???
Ďakujem

katka26

ahote kocky, no doobedu som nebola bola som mimo - Daduss gratulujem!!!! super, tesim sa tebou ze uz mas uzavrety rocnik .... super, no ja mam v piatok skusku a hned v pondelok este a potom 24.6 dve a koniec, este mam toho dost pred sebou.....

a to ze sisi dala, absolutne nevadi!!!!!!!!!!!!!!!!! to bol dobrý dôvod na to, aby si si dala, iste ti velmi odlahlo, leto pred nami super....aj ja si dam, aj keby malo kilo vyjst hore ! ved to je super pocit :-) neboj zide dole naspäť aj viac! tak vam drzim palce! ja som dnes mala rizoto s hubami ....

daduss

joj som sa fajne napapkala babenky... šalát z čínskej kapusty, paradajka, mäsko, rohlík... nevládzem ani ten vývar vypiť.

daduss

na začiatku to ide dole, horšie to je potom, ked sa to zastaví... ale dovtedy ešte daleko. len aby sa to teraz pohlo. no nie?

daduss

budem jeden deň pozadu za tebou...
maria, však ja aj tak nevydržím 90 dní, lebo v lete príde dovolenka. Plánujem aspoň na ten mesiac do konca júna a potom uvidím.
Ale ja myslím, že sa nemáš čoho báť, určite to pojde dole...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.