Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Delena strava

maria21

Veď ak za dva týždne sa nič nezmení pôjdem aj ja na delenie tak ako som bola. Mne to vyhovovalo aspoň váha nešla hore

daduss

ahojte kočky...
ja som začala až dnes s tou 90dd, a to som si plánovala že začnem cez víkend, ale tak som sa tešila, že som skončila štvrtý ročník, že som bola na tom podobne ako katka. Dala som do úst všetko čo som videla. boli sme na pizu, vypila som vína viac ako zvyčajne skoro liter...
takže z plánov som upustila. Ale ráno som si vynadala aká som já krava... lebo ráno až 61 ... no ale čo už.
tak dnes pekne začínám.

maria21

Katka ako sa Ti darilo cez víkend. JA som začala s tou 90 dnovkou. Dnes mám ryžu a aj večer bude ryža so zeleninou. Len som si zvykla na ranajky neviem či vydržím ráno nič nejesť ak mi to bude chýbať tak nejaké malé si dám. Včera som mala mäso.bolo to v pohode.

katka26

vcera som dala do ust co prislo ...ale nebolo toho vela, ale ...a uz sa to ukazalo na vahe ... večný tro probleeeem!!!!

daduss

Katka, už som aj hak vymenila. Teraz ju beriem prvý mesiac a zachvíľku mám dostať aj svoje dni. Spozorovala som akurát toľko, že už nemám také veľké kolísanie váhy až 1,5 - 2 hore dole. Teraz je to lepšie. Toho pol kila ma až tak neštve. Ale asi nechám tomu trošku voľný prieben ako hovori slnko. A teraz opadnú zo mňa tie stresy školské a možno bude lepšie.
Mária, ja som minulý rok štátnicovala na bc. a poviem, ti že tiež celá moja rodina mala nervy. Ale keby ste boli videli čo sa robilo so mnou ráno pred štátnicami, tak nechcite ani vedieť. Ale držíme tvojej dcére palce, nech všetko dobre dopadne.

katka26

Daduss... este ma napadlo, ak to nepojde ani tou 90dnovkou ...si spominala HAK, ze od kedy ho beries, tak mas "problem" ked dobre pamatam ...potom by som uvazovala uz jedine nad zmenou HAK, je ich habadej, je z coho vyberat ...lebo ak su na vine hormony, tak , ale ja verim, ze sa to pohne po tej zmene ..

slnko331

aj ja drzim palce ostatnym,
hlavne som sa prestala sledovat a kazdy den vazit a merat, aj tak to nepomahalo, teraz skocim na vahu, raz za dva tyzdne, poviem si, no dobre co uz a zivot ide dalej.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Delena strava - Fórum - ZDRAVIE.sk