Delena strava

slnko331

katka ,

asi tak, aj ked trochu po svojom, hlavne obmedzujem maso, cize stale som na sacharidoch, nepriberam, ani nechudnem a jem aj dost sladkeho, zatial mi to tak vyhovuje, obcas si dam salam to je do neutralu a tak sa snazim, maso mi teraz nechuti a hlavne o chvilu sa bude dat past na zahradke, tak mi to mozno pomoze.
Ale musim povedat odkedy sa takto stravujem, vobec ma nenafukuje a predtym som s tym mala problem, aj pri 90 dnovej, tak verim, ze v lete sa to pohne a nebudem musiet tu 90 dnovu.

katka26

Dadus.. no nech mas uz pokoj, odpadnu Ti stresy!

Majka .... no ja o rok budem mat statnice Bc ako tvoja dcera....juuuj drzim jej palce, to su istotne ine nervy! Ked sestra mama statnice na Mgr. tak mala cela rodina crevne prehanky rano :-)

Slnko ...do septembra budes delit a ked nic tak potom prejdes na 90dnovku? neviem ci som pochopila

maria21

daduss držím Ti palce na skúšku dúfam že dobre dopadneš. Moja dcéra má 3.6. bakalárske štátnice tak ja budem viac nervózna ako ona.

slnko331

caute baby,

netreba to silit, ked to nejde, ja to tiez necham tak a ak sa mi to do septembra nepodari, tak potom sa dam na 90 dnovu, teraz by som sa na to necitila a v chladnejsom obdobi sa mi lepsie drzala, ako teraz.

maria21

daduss už sa netráp uvidíš že dosiahneš svoj cieľ veď nie si od neho ďaleko. Ja od pondelka idem na tú 90 dňovku a budeme si písať všetko čo dáme do huby. Spolu to dosiahneme aby sa tá váha posunula smerom dole.

maria21

Katka , krásne si to napísala, najdôležitejšie je zdravie celej našej rodiny a nie či máme o kilo dole alebo hore. Asi nemôžme mať všetko.