Delena strava

katka26

no ja som ju mala vcera vecer .... teraz bude pauza :-) mam v chladnicke udenaca ...toho otvorim niekedy najblizsie, ale dnes nie ... dnes pecivo nebude :-)

daduss

presne tak katka, kľudne si daj. Aj ja si dám bryndzu na chlebík alebo urobím nátierku ale iba občas, aby som to nepreháňala.

maria21

Katka bryndza je neutrál, lebo sa vyrába kvasením či ako sa to volá. Len je plnotučná tak pomenej ale u Teba je to v pohode keď len raz za čas. Ja tiež zvyknem si natrieť bryndzu a na to cibuľu ale len cez víkend.

katka26

jasne, aj keby sa nemohla s pecivom, ze by bola bielkovinou, nestve ma to ...lebo raz za cas . doslova si ju dam . Ja si to pamatam niekde z nejakeho fora, niekto sa tam pýtal, či može normlane ze bryndzove halusky a mu bolo odpovedane ze hej - lebo je neutral, podla toho som si zafixovala. ...to jejedno..

daduss

katka, ja tuším tiež že bryndza je neutrálna, marí sa mi že som to niekde čítala a aj to tak mám zapísané, čo som si do tabuľky dopisovala niektoré veci ručne. A raz za čas nezaškodí.

katka26

inac neviem ako vy ale ja radim bryndzu medzi neutral a doprajem si natierku z nej tak raz za 3 týždne .... nie casto, lebo neviem s istotou kam ju radit, na zozname tusim neni ale niekde som citala, ze ju radia medzi neutral tak ako tvaroh.

katka26

drzim palce, aby si vydrzala, budes mat bohatý prísun vitaminov ...mozno aj vyzdravies :-)

ja osm si predsa vcera vecer dala chlebik s bryndzovou pomazankou, bola som nervozna z maleho teplot, nechcela som sa nervovat aj od hladu ..tak som si dala, a vaha v poho ..tak isto aj rano ... ratala som s tym ze kus stupne ked vecer dam pecivo, ale nie ..tak som rada ...

daduss

držíme palce Katka. ja mám poslednú v sobotu, a už teraz sa neviem dočkať, kedy bude po nej.
čo nové? v podstate ani nič. Dnes som si dala, aj ked sa bohvie ako dobre necítim ten odľachočovací deň. budem piť zeleninovú šťavu.

katka26

Ahojte .... no som skvelo vyspata ...maly teplotoval celu noc, ale chorý nie je - boli sme na ockovani, tak ma reakciu ....dnes idem na skusku poobede, drzte palce .... inac co noveho? :-)