Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Delena strava

katka26

Majka super, diky (aj za mail) uz je to o cosi lahsie ked ma Bc clovek za sebou redsa - jedna skusenost.... ta aj ja verim ze to zvladnem :-) aj keby nie za A ... hlavne aby ma opripustili, aby som ju obhajila a mala skusky za sebou :-)

maria21

Neboj si šikuľka niečo nazhánaš, aj moja dcéra minulý rok písala bakalárku a presne ani neviem myslím že o nejakom postihnutí už si ani nepamätám.Akurát včera mi písala, že im už dali témy na diplomovku, tak špekuluje čo si vyberie.Ona chodí do TT. Aj tá stresovala, že má len totalitné knihy a podobne a nakoniec to dopadlo výborne mala to za A.

katka26

Majka ono sa len zda, ze je to lahka tema, je to sice novodoby fenomen, ale malokto sa mu venuje, je malo literatury, ja tam budem pisat len minimum mojich nazorov, to musim zliepat literaturu, no a aku ked je jej malo :-(

maria21

ahoj Katka, tak to ti nezávidím so zubami niečo riešiť. Aspoň nemusíš nič robiť možno aj tak schudneš na niečo dobré aj zlé obdobie. Nestresuj si šikovná bakalárku zvládneš ani sa nenazdáš. Tému máš myslím dobrú veď bezdomovcov je u nás dosť tak sa dá o tom písať. Budeme Ti držať palce.

katka26

olalaaaa dievčence, tak zasa pohromade ? super ...ja som sa dlho neozyvala, bola som veelmi dlho chora a nemala som chut pomyslat na delenu ci 90dnovku, v stredu buduci tyzden idem k zubarovi budu mi komplet brusit zuby, lebo si davam keramicke mostiky takze 2 tyzdne buzdem o kasickach :-(((((( takze tam vela nenadelim asi chichichi ... ale budem chodit pozerat a drzat Vam palce :-) Daduss super 2 kila dole, pis ako dalej... Majka, aj tebe drzim palce, zvladnes :-)

Dadus, Bakalarkus om zacala pisat, mam cca 3,5 strany :-) :-) no ale akosi mi to robí problem :-) do konca roka ju musim mat tip top, januar necham na upravy a zaciatkom februara davam tlacit a zväzovat, 1.3 mame odovzdat. Aku mas temu? Ja socialna problematika bezdomovectva - mam dost alo literatury, trak neviem neviem .... popri skusky, no radost mi je teraz zit! mam toho uz miestanmi naozaj dost. tak sa drzte a pridem sa na Vas pozriet aj kazdy den, co mate nove ...pa

daduss

dakujem mária... dnes som nadmieru spokojná. Ja viem že sa to zastaví, nepôjde to potom tak rýchlo dole. Prvý mesiac ide najlepšie, tak by som z toho chcela vyťažiť čo najviac. a potom uvidíme.

maria21

daduss blahoželám , že sa aspoň Tebe darí, keď mne nie, ale sa ani nečudujem. Dúfam, že ma naštartuješ dobrým výsledkom.

daduss

ahojte babenky, vidím že nás to tak nepochytilo ako na začiatku roka, alebo minulý rok na konci roka. to sme tu boli nonstop.

maria21

Ahoj, ja sa snažím deliť ale ešte musím tomu prispôsobiť aj množstvo. Nejak som sa aj ja rozjedla ale naštastie som nepribrala. Aj ja som rozmýšlala o 90-dňovke ale neviem sa nu nakopnúť, snád po novom roku. Tak sa teraz snažím aspon deliť. Ja nemám problém cez týždeň len víkendy sú zlé všetko pobabrem a myslím , že preto mi váha stojí. Podla mna kludne môžme písať aj tu. Aj Katka už asi začala len nejak nepíše.

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Delena strava - Fórum - ZDRAVIE.sk