Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Delena strava

daduss

AHOJ Maria, ako sa ti darí?
ja mám úspešne za sebou dva dni 90-dňovky. Odvážim sa v sobotu ráno prvý krát a uvidím, či sa to trošku pohlo. Mne by stačilo, keby išlo za týždeň aspoň kilo dolu. To by bolo veľmi pekne. Teraz som dostala aj svoje dni, tak už žiadne chúťky na mňa neprídu, lebo som ich mala minulý týždeň. tak sa to hádam pošťastí. Také dobré odhodlanie mám, tak uvidím do kedy vydržím. Ale pár kilečiek mi prospeje aby som zhodila. chcem si totižto kúpiť nové gate. Neviem či by som nemala presunúť do témy 90-dňovka chichichi

maria21

Ahojte tak aj ja som od 1.11. začala deliť tak poctivejšie. Len tie večery sa ťažko dodržiavajú, mám s tým problém. Ale už sa budem snažiť polepšiť.

daduss

babenky... ja dnes začínam. Potrebujem aspoň 5 kíl dat dole. dala som sa na 90-dňovku. Lebo pokiaľ ja nemám nejaké obmedzenia, tak potom iba vymýšľam že čo budem jesť. (zase som cez leto pribrala) zmrzlinka, ľadová káva, lakocinky... a tak to vyzerá.
ináč ako sa máte? čo katka už píšeš bakalársku prácu? mne treba už diplomovku pomaly aj začať... len akosi sa nie a nie do toho pustiť.

maria21

tak tie chlebíky môžu robiť svoje ale ja pri 90-dňovke som si aj večer urobila hrianky s cesnakom a acidkom 1% a zato to šlo dole. JA som už aj čítala stánky chudnime ako od Mira Veselého ale nejak som nevedela nabehnúť na to váženie a počítanie, To radšej 90 dňovka. Niečo vymysli tak sa aj ja pridám dvom to pôjde lahšie.

katka26

Ahoj Majka ... :-) tak som rada ze si sa ozvala ..

neviem co mam robit, nechcem nic odkladat az na novy rok ...ne... ale sa mi ani do delenej nechce :-) skusim teraz vylucit tie vecerne maskrty - soletky a tak a vecera nie o osmej (ked som dala dokopy maleho) ale do tej 18tej najneskor ... a pomenej toho peciva, síce jem ho len na veceru aj ked same tekvicove, viaczrne, psenicno razne, celozrne, nic z bielej alebo zafarbenej muky, ale i tak ... zasa ked sa nad tym zamylsim, neni toho vela, ked si dam krajec alebo dva (tie chlebiky su male, cize tie krajce nie su velke ako od klasickeho chleba) na veceru ... so zeleninou so syrom, pripadne sunkou, ale ... neviem skusim teraz takto, lebo nejedavam vela to nie, len ta nepravidelnost a neskore vecere robia asi svoje .. ale ako sa poznam dlho nevydrzim a nabehnem na nejaku dietu :-)

maria21

Ahoj KAtka,
cez víkend som na Teba myslela, že čo je s tebou, nepíšeš. Aj moja váha stojí tak ako v januári tak aj teraz. Aj ja sliedim po dietach, ale ani na jednu sa neviem odhodlať. Keď začnem tak len týžden a cez víkend to pobabrem. JA asi do vianoc nechám dietu dietou a len po novom roku začnem. Môj jedálniček pozostáva niečo z delenej niečo z 90-dňovky a niečo normálne.
Večery sú najhoršie, ale ja tyčinky a také nejedávam ani nemám chuť. Tak váha asi preto je na tom istom mieste. Ak niečo nájdeš vhodné daj vedieť možno sa pridám.

katka26

hmm...asi bude najvhodnejsie ostat pri dleenej, tam moze clovek vsetko, podla seba a vlatnej momentalnej chuti si pripravi jest ...pri iných dietach su obmedzenia, toto ddnes, tamto az zajtra alebo pozajtra alebo VOBEC!! to ja nechcem, ked som sa tak zamyslela ked sme baby boli aj na 90dnovke, no najviac mi vyhovovala ta delena musim sa priznat ... mozno preto ze pri 90dnovke to uz zdaleka po druhý krat neslo tak ako poprvýkrát.

katka26

AHOJTE!!!!!!!!!

DADUSS, MAJKA, SLNKOO..... kde ste? nikto nechudne? chichichi

Ja som bola 7 týždnov chora tak som na nejake delenie kaslala, ale aj keby osm nebola si mylsim, ze by osm sa nenastartovala, chcem nieco nove skusit, asi len tak pre zmenu, mam 75 !!!!!!! pomaly ale isto to ide hore aj ked sa neprezieram, rano nejem, to je asi chyba, pbedujem normalne, by som povedala, ze hodne menej akjo rpedtym a vecera - väčšinou pečivo, to je asi chyba, a potom k telke furt vytiahnem nejake tycinky!!!! takye nejem vela, skor nepravidelne a vecerne lakocinky, aa pomaly ale isto sa to zbera na tej vahe!!!!

Ozvite sa baby, co a ako ktorá ste na tom, aj ked nechudnete ..... uz vidim co dnes budem robit na nete hladat nove diety :-)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Delena strava - Fórum - ZDRAVIE.sk