Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Delena strava

janete

Práve som sa pridala..slaninu mám v kuchyni, bielz chlieb krajec tak 5 cm hrubý v jedálni a v obývačke pivo..určite delene schudnem..neblbni, prosím Ťa...aj ked schudneš niečo, zase priberieš..pddívaj sa na vvv.chudnutie.aloeinfo.sk

maria21

Ahojte, Katka tak ako Ty, nie a nie sa nakopnúť stále len od pondelka a v pondelok nič. Jem normálne jedlo len menej.
A cez leto som necvičila a to mi veľmi chýba. Už mám nový termín od 1.10. tak možno snáď sa nakopnem.

katka26

Ahojte ... Daduss som podobne na tom aj ja ...zacala som ale nejak mi opat chyba pevna vola :-) kupila som si panensky caj - na ocistu som zvedava ci pomoze, najprv som chcela "lietajucu lastovicku" cajik, alenemali v lekarni, potrebujem niecim nakopnut a snad si poviem ze zacnem zas ....neprezieram sa ani ja, jem normlane, momentalne osm trosku chora, tak uvidime ...Majka ako si na tom?

daduss

ahojte babenky,
ja sa tak strasne dlho odhodlava, ze vam napisem, a ked pridem na stranku tak nefunguje. poviem pravdu, ze ma to prestalo bavit. a dnes nahodu ze vyskusam a aha... normalne ma sem hodilo. v podstate katka aj mne isli hore kila... ale neviem sa odhodlat ani na delenu ani 90-dnovu. zatiaľ som začala tak že ranajky a obed normalne papam, neprezieram sa a na veceru si davam nieco lahke. acidko, zeleninovy salat, alebo jogurt... v pohode mi to staci,ked mam normalny obed. a zatial za tyzden kilo dole ale uvidim ako to pojde dalej.

maria21

Ahoj Katka, tak ty si už začala a ja od zajtra už na 100% pevne rozhodnutá. Dnes dojem čo je doma a na zajtra mám už nákup. Ale ako Ty píšeš kus potrvá kým sa do toho dostanem. Ani som si nemyslela, že som to pozabúdala.

katka26

Ahojte kde ste vsetci ...

Od utorka som zacala sa snazit delit, uz som vela pozabudala co sme ako robili a kde zaradovali, ale pomaly sa do toho dostavam, dnes som sa odvazila, tak mam 74,4 kg .... tak uvidim ako to pojde, predsa len zhanat ten beziaci pas .... aj od ruky, lebo v obchodoch su dost drahe... snad najdem nejaky a ze mi pomoze trosku kondicky nabrat :-) a nebude z neho len vesiak ako ostatne predosle nastroje na cvicenie hahaha.

katka26

Nekomentujem, kazdy nech sa stara o seba, bude asi tak najlepsie ..

No moja vaha je k dnesnemu ranu 75,5 kg, takze vybehlo nieco hore, posledne pamatam nieco medzi 72-73kg ....ale zas tak starsne to nei je ...ale citim to na sebe a nie som ja sama spokojna, takze asi tak ..... od zajtra zaacinam. Nahanam beziaci pas, popri malom ja sa k behu po vonku nedostanem, mylsim normlany beh :-) lebo porpi malom sa nabeham to je jasne, ale strasne je to drahe, a ked si predstavim ako to odpadne tak isto ako so steprom a so stac. bikom, tak nemam chuit vysolit toko penazi no uvidim, .....baby dajte vediet ako ste na otm po lete ...

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Delena strava - Fórum - ZDRAVIE.sk