Ako odstranit to prekliate kurie oko?

olivka1987

Dajú sa na to kúpiť nejaké prípravky v lekárni, ktoré ho zmäkčia a potom už len ísť na pedikúru a tam ho odstárnia úplne

Danuta23

Môj manžel to riešil na kožnom oddelení s lekárom - odborne. Ale myslím, že ľudia si to vedia aj ľudovo liečiť:)

Tu je zmienka tiež o kuriom oku:
lepsiden.sk

Tak držím palce :)

Radus11

Ahojte na kurie oká odporúčam NAKRÁJAŤ CITRÓN A NECHAŤ HO VYLIEZAŤ V OCTE NAJLEPSIE V NEJAKOM POJARY . JA SOM SI TIE ZABALY NA KURIE OKO DAVALA VECER VATA +CITRON A PRILOZILA NA MIESTO A ZAVIAZALA OBVAZOM ROBILA SOM TO ASI 3 MESIACE OBCAS SOM TO SPILNIKOVALA A ZHRUBA PO TYCH TROCH MESIACOCH SOM DALA TYZDEN A POL PAUZU BOLO TO DOST HLBOKE ALE ZMYZLO TO UPLNE NAOZAJ ODPORUCAM ! TREBA LEN TRPEZLIVOSŤ VYPALOVANIE U LEKARA MI NEPOMOHLO

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

SimPatrik

Ako uz bolo spominane nizsie . Verrumal gel. Smrdi to je to ako lak na nechty . Vecer natries nechas uschnut rano zoskrabnes a opakujes az kym neZmyzne . Funguje to na baze zabijania buniek takze precitat si pribalovy letak a neaplikovat na zdravu kozu ! 100% mas do tyzdna po kuriom oku alebo po bradavici alebo comkolvek co chces na svojom tele zabit ;)

Martina Lul

Moj manzel mal kurie oko na pate 2 roky ktoreho sa nevedel zbavit, skusal vsetky mozne naplaste, bol u lekara vypalovat tekutym dusikom a nepomohlo ani to. Nakoniec si kupil tekuty zmrazovac od firmy wartner - v clanku je obrazok ako to vyzera -
www.nasezdravie.sk
Daval si to asi 3-4 mesiace minul asi 4-5 baleni, a mal to vyzrate az skoro do masa, proste bolestiva procedura ze ani poriadne chodit nevedel a vypalil si to aj v okoli toho celeho a nakoniec sa mu to cele zahojilo. Bol to neskutocny boj a vyskusal vsetko mozne ale asi to treba poriadne do hlbky dat znicit inak niektore kurie oka nezmiznu. Mal napr. aj na palci na nohe a na to mu pomohla obycajna naplast, takze asi zalezi od toho ake je to hlboke atd.. Kazdopadne ale u vacsiny pripadov by mal pomoct tekuty dusik u lekara. Dufam ze moja rada pomoze.

mary8547

mne zabral z lekárne Verumal gel , to je skoro ako lak na nechty , potrieš si to a potom ked to zaschne tak to odstrániš a opakuješ to kym nezíde , mne ho predpísala kožná lekárka