Ako odstranit to prekliate kurie oko?

Zuza

Skús namočiť kúsok citrónu do octu tak na 3 dni a potom si to na 3 dni prilep na kurie oko a potom len strhni, mne to zabralo :)

Natali :)

Ahojte, kurie oko mám od januára a až teraz po tom všetkom čo som vyskúšala som sa odhodlala ísť ku kožnej. A nebolo to nič hrozné. Vypalovala mi to tekutým dusíkom. Bolí to podľa toho aké je rozrastené. Ja ho mám asi na štvrť palca. Takže teraz budem čakať 2 týždne a potom idem na vystrihnutie. Povedali mi, že to už je takmer bezbolestné, keďže je to už len suchá koža. Mám korene dosť hlboko tak mi to na ďalšej kontrole ešte raz vypáli.
PS: ničoho sa nebojte, pokiaľ vydržíte malú injekciu toto je niečo podobné :) Trochu to štípe ale za ten pocit opäť stupiť bez bolesti na nohu to stojí. A k tým domácim radám, jediné čo mi ho trochu zmenšilo bola banánová šupka ( kúsok na noc priepiť rýchloobväzom). Ale najlepšie je čo najrýchlejšie navštíviť lekára :) DRŽÍM PALCE :)

veronicka2

ziadne lasre, ziadne dusiky, ziadne vyrezavanie ziadne naplaste! ja som mala posiate obidve nohy na spodnej casti chodidla a nedokazala som sa toho zbavit az mi pomohla priroda. ano znie to velmi ,,bio" na tuto dobu ale pouzivala som v lete tu rastlinku co ked odlomite stonku tak vyteka z toho taka zlta tekutina (lastovicnik ci ako sa to vola) a raz denne si to natriet len potriet to oko a za nejaku dobu sa vam to vylieci. ja som si to robila kazdy tyzden 2-3x a trvalo to nejaky mesiac a do teraz nemam ani jedno kurie oko ( liecbu som mala ked som mala asi 12 rokov a teraz mam 24) fakt to pomaha...a pritom nic to nestoji len vybehnut do prirody...

nta?!

Ahojte..
..mám kurie oko pod veľkým palcom na nohe, už týždeň aj niečo si dávam náplastie a nič, ale mna to bolí :/ ja sa bojím to odštiknúť :(

dadooooooooi

ja som si to vytrhol a potom to zacalo dost krvacat. potom som si spravil taky ako keby nalev : sol,ocot,cibula, nechal som to odstat na noc a rano som si to prilozil ku kuriemu oku robil so to dva dni a vytiahol som to. nezlaknite sa, pri tom vytahovani toho kurieho oka vam vinde hnis z neho

anjelik9

ja som prvy raz bola u chirurga a druhy raz som si to pemzou pekne odmočila oškrabkala pokym sa dalo a pekne sa to zmenšovalo až uplne zmizlo a odvtedy mam pokoj :) bo mne ta naplast nepomohla držalo jak sekundakom prilepene :)

FilipJ

Ja som to natieral asi 2-3 tyzdne cibulovou mastou (kupis v lekarni) 2x denne (na noc hrubsia vrstva, prelepis leukoplastom). Kurie oko vypadlo potom prakticky samo (chytil som pinzetou a pomaly vytiahol von). Odvtedy tuk tuk...

pesles

AJ JA MAM ALE SOM SI DALA NAPLASť A OM TO DALA ZLE A ZRAZU MI ODBADLA KOžKA A JEDEN MI PORADIL žE SI MAM DAť

CIBULU Z SOLOU :-D