Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako odstranit to prekliate kurie oko?

acomato

Musím sa poradiť so svojou skúsenosťou. Pár mesiacov som kurie oko zanedbával a dosť sa zväčšilo, lekára a ani pedikúru sa mi navštíviť nechcelo, obzvlášť kvôli spôsobu akým to vedia odstraňovať. Chcel som to poriešiť doma. Ocot s citrónom síce zaberali, ale dosť to štípalo a pálilo (2 týždne som nemohol poriadne chodiť, ešteže som mohol homeofficovať :-)). Veľa som čítal o Lastovičníku, ale v zime sa čerstvá byľ so šťavou zháňa ťažko.
Kúpil som si teda vňať (30 g ma stálo 1,10€). Polovicu sáčku som zalial teplou vodou a každý deň som si 2x 3 hodiny v tom máčal nohu. Po prvom dni to prestalo bolieť a štípať a po troch dňoch mi to celé odpadlo!!
Odporúčam všetkým vyskúšať. :-)

Januska3

Odporučila by som Vám duofilm, v lekárni ho nájdete určite v každej, ja som mala po celých chodidlách a do týždňa som mala po nich. Pekne zčerneli a potom buď samé odpadli alebo som ich jednoducho povyťahovala sama.

syndiluca

Kupte si z lekarne na volny predaj pripravok duofilm. vyzera to ako lak na nechty. Treba ho aplikovat rano a vecer a najlepsie prelepit leukoplastom aby sa to takzvane dusilo. POtom to treba postupne strihat a osetrovat az nakoniec uplne vymizne.

I.

Ja by som na to použil náplaste, ktoré obsahujú kolo.dné str.ebro. Po tom, čo som zistil, aké má účinky, tak by som ho asi najradšej aj jedol:-)

Martina stoessel

Ja som ich mala 12.
Bolo to hrozné .
Išla som ku kožnému a dali mi
Predpísať
Duofilm!
Verte pomôžme vám to.
Už nemam ani jedno.
Na návode to máte všetko vysvetlené...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.