Ako odstranit to prekliate kurie oko?

Timika

Lastovičňík je na bradavice a dá sa zohnať cez net ako tinktúra.. A na kurie oka zaberá návšteva u pedikérky. A hlavne ak odstránite príčinu, v tomto prípade je to tlak na dane miesto tak odíde aj kurie oko. Tými náplasťami a podobné babské a nebabské recepty kurie oká neodstránite!

Evv

Caute, ak tu je niekto kto vyskusal vsetky babske recepty a nepomohlo, nevzdavajte to..staci kupit naplast na kurie oka (mne pomohla aj ta obycajna z tesca) hlavne ju nechajte pôsobiť min. 2 dni.. ja som sa s kurim okom trapila takmer rok a pol a takto som mala po 2 dnoch po probleme. Vela šťastia prajem. :)

Jokol

Prosim o informaciu od "acomato", kde sa da teraz zohnať vňať lastovičníka väčšieho na odstránenie kurieho oka, som z Bratislavy.
Ďakujem

Simona123456789

Moja skusenost s duofil je zla . Používam ho uz tyzden a jedine mi to vyzralo celu kozu na oboch prstoch a kurie oko stale nezmizlo

Simona123456789

Moja skusenost s duofil je zla . Používam ho uz tyzden a jedine mi to vyzralo celu kozu na oboch prstoch a kurie oko stale nezmizlo

acomato

Musím sa poradiť so svojou skúsenosťou. Pár mesiacov som kurie oko zanedbával a dosť sa zväčšilo, lekára a ani pedikúru sa mi navštíviť nechcelo, obzvlášť kvôli spôsobu akým to vedia odstraňovať. Chcel som to poriešiť doma. Ocot s citrónom síce zaberali, ale dosť to štípalo a pálilo (2 týždne som nemohol poriadne chodiť, ešteže som mohol homeofficovať :-)). Veľa som čítal o Lastovičníku, ale v zime sa čerstvá byľ so šťavou zháňa ťažko.
Kúpil som si teda vňať (30 g ma stálo 1,10€). Polovicu sáčku som zalial teplou vodou a každý deň som si 2x 3 hodiny v tom máčal nohu. Po prvom dni to prestalo bolieť a štípať a po troch dňoch mi to celé odpadlo!!
Odporúčam všetkým vyskúšať. :-)