Ako odstranit to prekliate kurie oko?

j19

Skúste drags imun.Po treťom nakvapkani,ani stopa.Naozaj úplne bez stopy to zmizlo...Je to dobré aj na rôzne ranky,oveľa skôr je všetko zahojené.

zuzi74

mishita, nazov mojho nicku nie je zuza, takze neviem ci si to mne pisala, ale je mi to v podstate jedno...ja ti nemam co vysvetlovat, mala som tiez kurie oko na nohe a viem ako strasne ma to bolelo, ze som nemohla na nohu ani dostupit, takze mne by tvoja rada nic s tym nerobit naozaj nepomohla...ale mozno u niekoho ineho sa stane taky zazrak ako u teba.

mishita

Zuza, ja len píšem svoju skúsenosť. V noci - deň pred operáciou som si tie kurie oká kontrolovala (bolo ich už asi 7 - pôvodne, resp. pred tým ako som sa ich aktívne začala zbavovať pomocou náplastí a vypaľovania som mala 2) a mala som ich tam všetky. Taký strach ako v ten večer som predtým ešte hádam ani nemala. Ráno po kurích okách ani stopa. Tak mi teda vysvetli, ako je potom možné, že presne v deň opky po cca 2 ročnom neúspešnom boji s týmito hnusobami tam po nich nebolo ani stopy? Mimochodom, boli na chodidle.

zuzi74

mishita, ze "sila psychiky", si snad robis srandu ci co...ked mas kurie oko zaspodu nohy a nemozes od bolesti poriadne dostupit, tak potom sa tvar, ze ti nic neni...

mishita

ÚPlne to kurie oko "ignoruj", teda nemysli naň. Ono zmizne samé. Ja som mávala kurie oká, dokonca som pár krát bola na vypaľovaní, ktoré mi absolútne nepomohlo, akurát mi po ňom pribudli ďalšie. Tie náplasti tiež nepomáhajú vôbec. U mňa bol výsledok týchto procedúr, ktoré som v snahe odstrániť kurie oko podstúpila, bol namiesto 1 kurieho oka asi 6 ďalších. Nakoniec ma mama objednala na operáciu-vyberanie. Neskutočne som sa toho bála - čakacia doba bola cca 3 týždne. V deň keď som mala ísť na tento zákrok som vstala, išla sa obliecť a pozerám, že všetky tieto kurie oká mi úplne zmizli - zo dňa na deň - sila psychiky asi zafungovala.
Takže moja rada, nerob s tým nič

salamandra

Môj 5 ročný syn mal kurie oko na pod prstom vedľa palca..namočila som citrón do cibule,prelepovala,po 3 dňoch som ho dala do vane na 20 minút a podarilo sa mi ho vybrať aj s koreňom..ale po 2 dňoch mu začal rásť ako keby pľuzgier,/zhrubnutá koža/,nedalo mi to,zase som ho vymočila,vystrihla a zase sa mu objavil ako keby zhrubnutý pľuzgier,okolie máva aj začervenané,koreň tam nemá,len mu to stále hrubne nad úroveň kože a pri chôdzi ho to nebolí.ale nevyzerá to dobre..poradíte?

mmoonnikkaa

ahoj, rada poradim, kedze som mavala kazdu zimu kurie oka na vnut. strane prstov na nohach.

je fajn zajst ku dobrej kozmeticke-pedikura. ak je fakt sikovna, pohra sa ti s nimi a po odmoceni ti ich proste vybere. je to absolutne bezbolestne, len treba trpezlivost a dobre oko.

naplaste pomahaju ale to kurie oko tam akokeby ostalo a odpadne len jeho vrchna cast.

Fclsk

Dobrý deň , konečne som sa toho zbavil a chcem sa s vami podeliť o liečenie tejto zákernej choroby. Mal som 10 kurých ôk na pravom chodidle ,chodil som na vypaľovania , lenže to len staré zastavilo v raste a nové si spokojne rástli ďalej , až som na tejto stránke vďaka mnohým dobrým ľuďom vyskúšať kombináciu močenia si nôh v slanej vode( stačí 10-15 minút v teplej , vlažnej slanej vode , každý deň) + prikladať si na kurie oká banánovú šupku z vnútornej strany( len na upresnenie to je tá ktorá sa dotýka banánu :p) toto robiť kým to nezmizne. Samozrejme ja som chodil aj na vypaľovania , ale to asi len kvôli zvyku :D , dúfam že som Vám týmto pomohol a ,že sa tejto pliagy zbavíte tak rýchlo ako ja ;)

Prosím pomôž

Prosim kto si toto prečíta tak nech mi odpíše ked som si dala na kurie oko citron tak to kurie oko same odpadne alebo ho mam vyškrabovať?

feeg

Myslim, ze ten lastovicnik by mohol pomoct, tiez mi pomohol na male ploche bradavicky a to mi nepomohli hociake drahe kremy. Treba vsak davat obrovsky pozor, aby sa nedostal do oci, slepne sa z neho.