Problemy s laskou

usiko

no, tak je cas to tu znormalizovat a poslat na tu spravnu cestu...tak prispievam.....jasne,, myslim si, ze kto ma nejakeho partnera, vzdy ma aj problemy tykajuce sa vztahu...pretoze ziadni dvaja ludia niesu rovnaki a ak chcu spolu byt tak sa usia zladit, tolerovat a respektovat chyby toho druheho a to je niekedy strasne tazke.....

Napriklad taki my....ja somm impulzivna, zive a komentuje veci a vela rozpravam...on je konzervativny, tichsi, hovori len ked treba a vela pracuje, tak je casto unaveny...ja tiez vela pracujem, ale ja mam skor psychicku pracu, on aj fyzicku.....tak uz skoro tri roky pracujeme na tom, ako sa nejako zladit...a ver mi, fgf, ze niekedy je to na rozchod...moj problem je totiz ten, ze dlho mu nepoviem, co mi vadi, potom sa to nazbiera a vybuchnem, no a poviem mu veci, za ktore sa strasne hambim potom...tak si naublizujeme, lebo aj on mi uz teda nieco povie...no a posledne to vyustilo skoro do rozchodu...takze ja teraz pracujem na tom, aby som sa vedela ovladat, ked mi na nom bude nieco vadit, tak mu to poviem a nebudem si v mylsi zbierat ziadne negativne myslienky.....tak drzte palce..