Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Asi nechceme deti. Ma to niekto podobne?

Lemurik

veronika takze to mame vsetci brat tak ze aj ked nam to nevyhovuje z financnych, nazorovych alebo hociakych inych nazorov tak deti mat mame lebo to tak povedal Boh a preto lebo nam to nakoniec predsa urobi radost ze tie deti mame a ich buducnost nam moze byt uplne ukradnuta?

veronika

nechcete deti?nechapem,ved deti su to jedine co nam robi radost na tomto svete.porod dietatka je neopisatelny pocit stastia a ked sa niekto on ukrati ani netusi o co prichadza.a vlastne preco nechcete deti?vyhovorky typu aky je tento svet zly a podobne su trapne...boh nas stvoril na to aby sme sa milovali a mnozili..a boli stastni-s detmi..nehovorim ze bez nich nikto nemoze byt stastny ale jeho skutocne stastie naplni len maly batostek v podobe vonaveho,krasneho dietatka ktore bude odkazane len na vas a bude vas potrebovat,preto sa neukracujte o toto stastie mat dieta lebo milion ludi na svete ho chce neskutocne mat a nemozu.

malalama

ja tiez nechcem deti... som z velkej rodiny, kde je vsade vela deti navokol, no mna to nejako nezasiahlo... pre vela ludi je dieta zmyslom zivota, pre mna nie... ved to je tak aj s inymi vecami, snami, planmi... nie vsetci maju radi to iste...
ja som v 19 odisla z domu, rozhodla som sa pre VS v zahranici... mna fakt naplna sebazdokonalovanie, poznavanie sveta,... budete mi vraviet, ze naco mi to je ked to nemam komu odovzdat, ale ved ja mam, su tu deti mojich surodencov, sesternic, bratrancov, znamych, kamaratov... ale hlavne mne takyto sposob zivota vyhovuje a nehodlam na tom nic menit... jasne, zostanem na starobu sama, mozno budem lutovat... lenze je zijem dneskami, nie zajtrajskami... a navyse clovek nikdy nevie, ci bude nejake zajtra, cize to co robim, robim naplno...
rodicia ma moralne velmi podporuju, ostatne som zvladala a aj zvladam sama... ani oni so nou nesuhlasia, ved sami maju 4 deti, ale respektuju moj nazor... semtam mi sice mamina nadhodi, ze by bolo nacase uz to male mat, nenapadne sa snazi prebudit moje materinske citenie, ale ono ho akosi ani niet...

zivot je taky, aky si ho clovek urobi...

myslim, ze frantiska je inteligentna vzdelana zena, to, ze nechce deti jej nemozno zazlievat ako nemozno zazlievat tym co deti chcu, ze ich chcu...

to ze vacsina ludi deti chce, neznamena, ze to je jedine spravne konanie... vzdy a vo vsetkom su vynimky...

trnka1

Okolo 20tky som mala nazory typu: Do tohot sveta deti nepatria, je zly, nasilny, bez buducnosti, ekologia, choroby a pod. Iba tak max. jedno dieta a dost. Potom som nechcelne zostala tehotna. Dnes mam 2 dospele deti, som rada, ze ich mam. Ani si neviem seba samu predstavit, ze by som ich nemala. Ako by som zila?Iba pre priatelov, pre dalsiu rodinu? Len si uzivat? To robim teraz a uz sa tesim na vnucata. Keby mali podobne myslienky ako ja, chapala by som to, ale vedela by som dnes , ze rozmyslaju velmi kratkodobo.

lotya

ja som chcela len jedno dieťa, keď som po 5 rokov neplánovane otehotnela, nadávala som manželovi ešte i v pôrodnici / akoby by sme pri tom neboli obidvaja /. Teraz by som dcéry nevymenila za nič na svete a to už majú skoro 25 a 2O.
Takže moja rada. Treba si to poriadne premyslieť. Keď nechcete, nechcete, vaša vec, ALE... z môjho pohľadu budete o veľmi veľa ukrátení a ochudobnení, ten pocit radosti a šťastia, že som to ja dokázala a porodila sa nedá opísať...

Lemurik

frantiska ked nechcete mat deti tak ich nemajte... ja tiez nechcem mat deti. Niezeby som ich nemala rada ale jednoducho sa nedokazem zmierit s tym, a nikdy v zivote by som si neodpustila, keby som dala zivot bytosti a ta by ho potom musela prezit v tomto svete. Vo svete kde ludom panuju peniaze a sex. Ludia sa zabijaju, znasilnuju, okradaju.. vacsinou beztrestne a ked nejaky trest dostanu tak je absolutne neadekvatny k tomu co spravili a ako ostatnym ublizili. A okrem toho je vela pripadov kedy sa deti narodia ludom ktori ich nechcu a poto sa o ne nestaraju. Taktonikomu neublizujete a nie je to vasa povinnost mat deti. Az sa na to budete citit tak si nejake spravte alebo adoptujte ale ked vam to teraz vyhovuje inak tak sa nenechajte nutit k niecomu co nechcete...

:((

Tiez si myslim, ze tu prispieva jedna osoba pod roznymi menami. Je to viditelne, ked si precitate zopar poslednych stran tejto temy. Ta osoba je podla mna chora....vyzaruje z nej zloba a negativna energia, preto je zbytocne sa tu hadat a osocovat a plytvat svojou vzacnou energiou...k nicomu to nevedie.

potkan

a nezda sa mi zeby bola frantiska nejaka vidiecka dievka ktora by mala potrebu skryvat sa a obhajovat za ine mena, podla mna sa na vas vsetky uz vykaslala a vy sa tu hadate ako nejake babky na trhu :D

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.