Asi nechceme deti. Ma to niekto podobne?

Lolka

myslím, ze to je aj sebecké, ked zijete len preto, aby si nemusela vela varit, spat do 10, a napríklad aj sexujete a nemate z toho ziadne bábatko.

Lolka

a este su prípady, ked si dieta adoptujú na dialku, aj taká je moznost ze by si nemusela mat vlastné, ale si adoptujes chudobné dieta a financujes ho, ale ked Vám ide o financie a nie dobrý pocit, mohli by ste mat krásny pocit, ze niekomu pomozete, mate o nom spravy ako sa mu darí a podobne.

Lolka

aj moyseovci nemajú deti, ale aj moj nazor tí co nemajú deti netvoria rodinu, ked prídu deti su aj starosti, ale vynahradia vám to radostami, a sú prípady, ktoré nemohli mat deti, a potom si to velmi vazia ked sa im narodí dietatko a ich nazor je taký, ze keby mali mat aj 10 detí nedajú si ho vziat.

frantiska

Dovody? V prvom rade je to asi to, ze po detoch netuzime, nemame potrebu ich mat. Inak ja mam deti velmi rada, ale nemam potrebu mat vlastne. Teraz sme absolutne volni, robime, co chceme, ked sa mi nechce varit, postacia parky, mozeme cestovat, ked cez vikend chcem, trcim do desiatej rano v posteli, mame krasny vztah, tak si ho uzivame. Dalsia stranka veci su finanie. Dohodli sme sa, ze pojdeme do skoreho dochodku, na co sa pri detoch moze zabudnut. Zijem v krajine, kde clovek musi chodit do sukromnej skoly, verejne su na velmi zlej urovni. Keby jeden z nas nebodaj prisiel o zamestnanie, druhy to potiahne, dvaja sa lahsie pretlcu ako traja, okrem toho zdravotna poistka je viazana na zamestnanie. Neviem si predstavit, zeby sme prisli o robotu a dieta nemalo poistku...No a napokon ja som velmi citliva, ked sa stane nieco najblizsiemu cloveku, velmi trpim, manzel ma mdobre pozna a vie, zeby som sa jednoducho zblaznila, keby sa cosi stalo dietatu. No a dieta je na cely zivot a s nim vsetky starosti.

kajtan

Ale preco nemat dieta ? Je to ludske,pekne a tak to ma byt.Ano nemusi sa clovek ponahlat,ak vie ze sa nedokaze postarat o dieta,da sa pockat,ale nemat dieta a zit s partnerom ? Cudne,nic v zlom

-odkaz odstránený-

rada

nepoznam ludi co nechcu deti..aky mate vlastne dovod?
je mi len luto, ze vela parov tuzi po babatku a nemozu mat...je to nespravodlive.. :-((