Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

sojove meso

tlacenka

Nasa cela rodina ma sojove maso velmi rada, ci uz sojove platky alebo kocky. Najprv ich musis bud kratko povarit vo vode s bujonom alebo vegetou, alebo ja ich vlastne len zalejem takto ochutenou vriacou vodou, prikryjem a necham stat, kym dobre nenasiaknu, takych 15-20min. Potom dobre vyzmykam a mozes si z toho urobit hocico. Platky sa daju vyprazit, alebo naplnit syrom a sunkou a potom vyprazit v trojobale ako rezen, kocky mozes dat do rizota, gulasu atd. Je to velmi chutne, len nie kazdemu to sadne. Tak dufam, ze vam zachuti. A da sa to aj kombinovat s normalnym masom do gulasu a tak. Dobru chut.

SHAKTI

ja milujem sojove maso- povarim ho vo vode 20 minut a pridam za lyzicku vegety, po 20 minutach to scedim a vyzmykam a papam len tak s varenymi zemiakmi s kyslou smotanou. Alebo do rizota. Aj tofu syr je dobry a dalej je vyborna sojova pomazanka- Francuzska. Inak soja je zdrava a hlavne zeny ktore maju nadvahu a hormonalnu nerovnovahu by ju mali papat. Nie kazdemu vyhovuje sojove maso.

RNG

nuz ja som sa kedysi, ked bola soja v USA popularnejsia snazil navyknut na tie "sojove masa" ale zialbohu sa mi to nepodarilo(dnes hovorim chvalabohu), lebo moje chutove bunky reptali proti tomu. Jedine, co jem zo soje je obcas tofu v cinskych polievkach

[zruseny17]

myslis sojove platy?daju sa pouzit ako alternativa masa,alebo sojovy granulat-ako fasirka.Je to chutne,lahke a zdrave:)

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

sojove meso - Fórum - ZDRAVIE.sk