Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ako odolat?

Príspevok v téme: ako odolat?
jahodkaa

mojim problemom je, ze chodim este do skoly, kde si vsetci spoluziaci a spoluziacky nosia velikanske desiate pozostavajuce z velkych krajcov chlebov, sladkosti a podobne. Skratka zjedia toho strasne vela. Ked ich vidim, mam strasnu chut jest stale aj ja, aj ked nie som hladna. Zda sa mi nespravodlive, ze oni vsetci jedia stale a nepriberaju a ja zjem jogurt a priberiem 2 kg (samozrejme je to nadnesene). Niekedy neodolam a idem si nieco do bufacu kupit, ale potom to doma strasne lutujem :-´( neviem ako mam odolat. Ja si nosim desiatu tiez, ale ta pozostava z jedneho rozka a nejakej jednej sladkosti

usiko

snaz sa jest kazdu prestavku a velmi vela pi...lebo ak budes vela pit, tak budes mat menej chut na jedlo..ale len nesladene caje alebo mineralku...nieze dva litre coly....

usiko

jahodkaa, no,ja som bola tiez z tych, co strasne vela papali v skole a potom akoby utalo...zacalo sa na mna vsetko lepit...takze aj na nich pride, neboj sa....

Nos si do skoly napriklad take celozrnne chlebicky, nehovorim ze tie"polystyrenove" ale su na trhu aj ine, chod do obchodu a pozeraj zlozenie, a kup si nejake, co maju aspo 50 percent celozrnnej muky.....zasytia anezjes ich vela....potom si nos napr. banan, jablko a mrkvu...tu mozes chrukat na kazdej prestavke....nesnaz sa byt ako oni, lebopriberies abudes nestastna...bud sama sebou a pocuvaj SVOJE telo a pozeraj na SVOJU vahu....ja som to tak robila a so tu.....

...

na desiatu si nos celozrnné pečivo,chud na sladke mas kvoly nerovnovahe cukru po bielom pečive. mrkva je fajn,ale ak maš naozaj chut na sladke,daj si presne to ,na čo mas chut,lebo ak si to budeš odopierat,zješ vela inych vecí a aj tak pocit"uspokojenia ů nepríde. zješ toho ovela viac. samozrejme s mierou. nezabudni na tekutiny. drž sa!

simaa26

vzdy ked budes mat chut na sladkost alebo akekolvek ine jedlo, pomysli na svoju krasnu postavu ako sa za tebou vsetci chalani obzeraju. ;) mne to vzdy zaberie :)

gymla

rozok a sladkost ti nestacia? ved to je dost...skus tu mrkvu,jablcko...alebo si namiesto rohlika daj celozrnny chlebik, ten je zdravsi a mozes si ho dat aj viac..alebo si daj do skoly vlocky: daj ich do mikrovlnky s trochou mlieka alebo vody,oni napusia k nim pridaj hrozienka, alebo jablcka ci med a taka MNAMKA je z toho :) vela energie a na dlho ta zasyti

viva viva

SKUS SI DONIEST DO SKOLY MRKVU...A POKOJNE SI CHRUMKAJ, KED ONI JEDIA...UVIDIS, ZE TI TO ASPON NA CHVILU ZAZENIE CHUT NA SLADKOSTI

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.