Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

podvadza ho, povedat to?

Príspevok v téme: podvadza ho, povedat to?
ruzena

Asi je to dost neprijemna tema. Kamos mojho priatela si nasiel frajerku. Ta vsak este pred nim podvadzala svojho byvaleho. Potom toho byvaleho opustila kvoli terajsiemu. S podvadzanim vsak neprestala ani potom, co som pocula. Myslela som, ze to budu iba nejake zle jazyky. Ukazalo sa vsak, ze bez vetra sa ani listok nepohne. Minule, bola som u nej, trochu sme popili vina. Potom ma vytiahla von na diskoteku a povodila ma aj po baroch. Obidve sme mali nejaky ten alkohol v sebe. Kym ja som sa snazila pit co najmenej, aby aspon jedna mala silu ist domov a dat oporu aj druhej, ona pila, akoby jej bolo jedno, kolko toho ma v sebe. Vo chvili, ked uvidela chlapov, prestala sa venovat mne, ale svojimi nadhernymi ocami zacala po nich poskulovat. Hovorila som jej, ved mame svojich a ona na to len, ved sa to moj frajer nedozvie, ked to nepovies. Predstavila sa mi tam tam v dost indiskretnych pozach, napriklad jednemu chlapovi sedela na kolenach, s dalsim sa bozkavala, tretiemu olizovala jazykom ucho a nakoniec sa so mnou rozlucila a s nejakym neznamym chlapom odisla domov alebo kde. Ja som sa nestacila cudovat a z toho soku som skoro vytriezvela. Nevedela som, co robit skor, ci ist za nou a odhovorit ju? Kym som vsak rozmyslala, usudila som, ze uz bude daleko a iba som si zavolala taxik a odisla domov. Co je vsak najhorsie, s terajsim frajerom sa uz nielenze zasnubili, oni uz mali svadbu, tajnu, boli tam len svedkovia a ich rodicia. Tym sa pochvalila ona az neskor. Myslela som si, pekne, ani nepozves kamosky na svadbu, ale dobre, mozno si chcela malu svadbu, bez kamosiek. Pred 4 mesiacmi sa len zobrali a tato zurka bola pred 4 tyzdnami. Teraz mam dilemu, povedat to jej manzelovi? Jej manzel je totiz dobry kamos mojho priatela. Alebo to mam povedat svojmu priatelovi a nech sa on s nim pozhovara? Mam zradit kamosku a stratit ju, co mi je skoro aj fuk, ci ju stratim po tom, co som vtedy videla? Alebo sa do toho radsej nepliest? Co ak o par tyzdnov, mesiacov bude ten kamos nadavat, ze preco mu niekto nepovedal pravdu? Dakujem.

figurka

ach jaj tu sa nachadzaju charaktery :-) kamosky si toto nerobia ze spavaju so snubencami inych kamosiek a podobne...prava kamaratka by tomu snubencovi mala vykrutit bimbasa keby daco od nej chcel...ach jaj

no a k teme... ja by som asi povedala radsej to vediet ako slepo fungovat vo vztahu a mysliet si ze je vsetko ok...

povedz to prv priatelovi...a uvidis co on na to... stale je to tak ze ked sa vyrukuje s pravdou vtedy je clovek ten najhorsi ale mozno ti raz ten dotycny podakuje ... a ta flandra? prosim ta ked kamoska tak sa mala tebe venovat von nie hned stratit oci pre chalanov... jej si bola dobra asi len na to aby sama nesla do baru ako stetka... prepac ze tak hnusne pisem ale je mi zle z takych ludi ako nie z teba...:-) no povedz to priatelovi co sa dialo a uvidite ako sa dohodnete on ho predsa pozna lepsie ...puknes ked to niekomu nepovies

zabicka1611

aj ked je to hrozne..netreba sa pliest do cudzich veci!! ak sa to raz prevali, tak aspon budes kamoskou, ktora bude utesovat!! tiez to mam tak..a radsej nechcem nic robit, aby som nakoniec nebola najhorisa JA!! hoci mi to trha srdce lebo viem, ze ta osobka si to nezasluzi, ale ak sa to ma dozvediet tak sa to raz dozvie!! v kazdom pripade nechcem byt tou, co jej znici zivot!! :((

rada

Ja mam isty problem. Viem, ze moju kamaratku podvadza jej priatel. A uz som sa snazila naznacit a nic. Budem zla, ked nic nepoviem a tiez aj ked poviem. Takze vybrala som si tu druhu prvu moznost. Pravda raz vyjde najavo. Dlho som nad tym rozmyslala, a nakoniec som to nechala tak.

katty081

ruzena a čo tak sa porozprávať s tou tvojou kamoškou? Či v tom ešte mieni pokračovať alebo už nie, či to bolo len raz alebo viackrát... Ja by som sa porozprávala s ňou a snažila sa jej nejako dohovoriť

anjelina:(

nieee..oni spolu chodia u 8rokov ci tak dako a ja som ho spoznala pred 2rokmi na diske..a tam sa to zvrhlo..hovoril ze ma inu ale nasluboval mi kopec veci a az neskor som si uvedomila ze je klamar!! a ju som spoznala cez net..pisali sme si dlhu dobu a potom poslala fotku kde je s priatelom a skoro som odpadla!! :( hroza..co viac dodat..a teraz neviem co dalej..nechcem jej ublizit ale nechcem aby ju stale podvadzal a klamal jej ze je taky anjelik!!

anjelina:(

no ale ja som ju vtedy este nepoznala...mojou kamoskou sa stala az ovela neskor...a tiez som tym neni nadcena ale zas nechcem aby sa sklamala!!

machulka006

anjelina: spávala si s chlapom svojej kamošky? ty si dobrá trúba... si hovoríš ešte že KAMARÁTKA ? tomu hovorím ODVAHA !

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

podvadza ho, povedat to? - Fórum - ZDRAVIE.sk