Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Problem so zavadzanim tamponov

natali :)

ku gynekologovi ? co chces aby ti ho tam zastrcil on ? on ti to neurobi .urob tak jak hovori kika .namoc si prst a pomaly strkaj prst a ked narazis na dierku tak si tam das tampon a zastrcis ho sikmo hore .hlavne sa uvolni a nebud nervozna !!! neboj pojde to .presla som tim :)

kika-mika

neboj ja mam podobny problem .ale viem uz asi preco mi tam nesiel .nebola som uvolnenea ! cela som sa triasla a bola som hrozne nervozna a bolo mi hrozne do placu .musim sa viac uvolnit a som si ista ze to pojde :)

luckaaaaaaaa

inak ti ešte odporúčam používať morské hubky..... zo zavedením nebudeš mať žiadny problém, veď sa skús chytiť špongie a pochopíš... a nie je to vôbec pri správnej starostlivosti nehygienické.... len je to proste INÉ a nikto na tom nezarába, preto to ani tak nepropagujú.... ak ťa to zaujalo tak napíš dám tii link kde sa o tom dozvieš viac :)

luckaaaa

ja by som sa nad tým na tvojom mieste moc netrápila, keď to nejde, tak to nejde.... a každá sme iná :) a určite nie si sama... keĎ už tak sme 2 :D a to mám 25 rokov a vôôbec sa mi tampón nedá zaviesť... a to som už na môj vek vyskúšala dosť značiek aj s aplikátormi... a nemyslím, že je to tým že niesom dosť uvolnenáaa a že idem zlým smerom a tak :D a so sexom nemám problém :D:D každá sme tajomstvo, noo :D tak to ber s nadhľadom, vložky niesú zlé, nechutné a nehyginické, ako niektoré zástankyne tampónov tvrdia (a tým niekedy dosť aj urážajú), a myslím že v dnešnejd obre je to už úplne v pohode kedže existujú extra savé a tenké vložky :D

linduska

vyskusaj tampony s aplikatorom.Ja som zacinala s takymi.Predtym som skusala aj normalne(ob)-nevedela som si to teiz zaviest.ale potom som vyskusala TAMPAX a uz sa to podarilo

slavkacc

jednu nohu si vyloz na vanu, uvoni sa a tampon tlac smerom dnu no zaroven sikmo hore. ked sa uvolnis ide to velmi lahko :)

ruzovaa

mne sa nedaaa zaviest tampon:(au som to asi 4 krat skusala a jednoducho to nejde..mam pocit akoby som mala "maly otvor"....

plavun

Treba si hlavne uvedomit tvar pošvy.Nie je rovna,cize pri zavadzani len smerom rovno narazis pravdepodobne na stenu:)..pošva ma tvar zahnuty smerom nahot,cize pri zavadzani treba tlaci hore,akokeby do takeho obluka:)..nic si z toho nerob,ked sa ti to nepodari aj zaviest na niekolko opkusov..ja som s tym prvykrat sedela na zachode hodinu a pol,az si nasi mysleli,ze mam hancku alebo co:D

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Problem so zavadzanim tamponov - Fórum - ZDRAVIE.sk