zmensenie pyskov

huga

moj priatel to neriesi,on ani netusi aky problem mam.nikdy som mu to ani nespomenula,(on si len proste mysli ze som hanbliva)mam hrozu uz len z toho rozhovoru,proste ludska psychika je nevyspytatelna...:/

inak pekna

ja to asi podstupim, viem si predstavit ako sa potom budem citit dobre, ako dovolim partnerovi robit oral, uuu, mohlo by to byt super...a myslim, ze to dopomoze aj k orgazmu

niekto

poviem ti to narovinu je to krajsie ked su normalne
ale nikdy by som kvoli tomu nechcel aby isla baba na operaciu
co som cital je to rel. jednoduchy zakrok ale aj tak
ak ta to boli je to nieco ine
a uplne zbytocne sa tym trapis ziadny normalny (nie pubertalny ) chlap ktoremu na tebe zalezi by to neriesil

huga

tak mozno vy si taketo veci nehovorite ale co ja poznam chalanov..tak vyrazy ako "moja tecie ako pracka"...alebo "vcera som spal s takou co ma medzi nohami rezne"..toto vazne nemam z dievcenkych kruhov.to je jedno proste.je to zlozite.som asi zrela na psychiatriu..

huga

22...ale ja si to chcem uzivat s nim.proste keby sme sa o tom bavili tak iste ze mi povie,ze som hlupa ze sa mu to paci a podobne keci,ale to len preto ze ma ma rad..a navyse ma desi pocit ze si chalani navzajom taketo veci hovoria.

technécium

no vidíš, tak nerozmýšľaj o tej operácii, niekomu sa to bude páčiť, a aj sex si užiješ, a koľko máš rokov

huga

:D...tym som chcela povedat ze ani teraz ten sex neni bohvieco...oral som nemala uz pomaly rok a pol..a to som pred tym povazovala za lepsie ako samotny sex takze..neviem co si vybrat...