zmensenie pyskov

huga

co ale iste???takze nebude to to iste?...inak pekna:zase si nemyslim ze po zakroku nebudes moct mat klit.orgazmus...niekde som citala ze sa citlivost este zvysi.
zase ak mi to ma zasadne zhorsit sex a setko tak to neobetujem, co je diskutabilne kedze sa pred priatelom tak hanbim ze najprv som mu zakazal oral,potom aj pozret a teraz aj dotknut..
jednoducho mam vazny psychologicky problem...:/

inak pekna

napr ja to mam take iste a tiez uvazujem o zakroku, vadi mi to, klit. orgazmus som aj tak este nemala a to sme skusali uz vazne vselico...nepacia sa mi, citila by som sa pohodlnejsie, krajsiemala by som vacsi pozitok zo sexu...aj ja na tu operaciu asi pojdem

technécium

ak sa smial tak asi bol trošku na hlavu nemyslíš, a ty prídeš o pôžitok pri sexe nie on-pre jednu planétu predsa slnko nesvieti

huga

hhhm.ved jo.prave o ten sex ide.pri prvom chalanovi ma to ani nenapadlo nieco take riesit.ale tohto druheho som raz nacapala ako sa na tom rehoce za compom,a..odvtedy blok.strasny.takze ak ma niekto tu neodhovori aby som si to nedala spravit,ze my stym zle skusenosti tak idem na to...

huga

jasne ze je,ja o tom premyslam uz dlho.keby som nemusela tak na to nemyslim.
ale jednak sa mi to nepaci,a navyse niekedy mi to sposobuje bolesti..takze.keby tu bolo vela takych nazorov ze to niekto lutuje ze si to dal spravit tak od toho upustim...