Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ako sa zmierit s rozchodom

Príspevok v téme: ako sa zmierit s rozchodom
simik124

viem ze to tu bolo x krat ...ale nemam naladu to hladat....ako sa zmierit s tym ze ma uz nechce a pritom posledne dva tyzdne mi este daval sancu ze sa to zlepsi a vravel ze chce aby sme boli spolu...chcel cas aby si to premyslel a zrazu vcera pre nejaku debilinu to ukonci a dneska je uz uplne vyrovnany a chce aby sme boli kamosi a dobre spolu vychadzali no ja to nedokazem...ako sa zmierit s tym ze sa uz nebudeme spolu milovat a vsetky tie veci....povedze ako to vy prekonavate

simik124

no on neznasal ked som chcela ist na diskoteku to jedine mu vadilo lebo on si myslel ze tam kazdy jeden sa bude na mna lepit....on bol najradsej ked vedel ze sa doma ucim alebo som s kamoskami v bare....nemal rovnake meritko na nas....na chalanov ziarlil ale ja ked som sa ho na nejake dievca spytala tak uz som bola na najvacisa ziarlivka

leerka

presne tak, tvar sa ze ti je lahostajnz, ako ti je bez neho donre, nedaj na sebe znat, ze ti je za nim luto, smutno, prave naopak, ako ti je bez neho super a to si sa nemohla ist predtym nikam zabavat?co musel vediet o kazdom tvojom kroku alebo ako?

simik124

jasne vymazem si ho zovsadial uz nechcem aby mi ho nic pripominalo..tym ako sa na konci zachoval tak znicil aj najkrajsie spomienky...takto sa chlap nesprava!!!!dufam ze tak nanho lahsie zabudnem a konecne sa mozem ist hocikedy zabavat bez toho aby som mu skladala ucty a on to bude vediet lebo mame kopu spolocnych kamosov akurat ma stve ze viem ze ho budem min cez vikend stretavat lebo on bude chodit tam kde ja kvoli kamosom...ale budem sa pred nim tvarit ze je mi uz lahostajny nech ho ide roztrhnnut

leerka

hlavne si ho odvsadial vymaz, z icq, skype, pokec, facebook, a hlaven sa vyhybaj aj miestam, kde si myslis, ze by sa mohol zdrziavat..... a aj tel cislo si vymaz....a hlavne kasli ne neho , ozaj bool a je nevyzrety na vztah, ked s atakto zachoval....ako neake decko, ziadny chlap....

simik124

jasne suhlasim s tebou....je hrozny=(.....a ved som mu na to napisala ze sam povedal ze nechce aby som sa trapila tak sa snazim ist von a mysliet na nieco ine a ani tak neni dobre.....ale jeho rodinu som si moc oblubila aj sestru ti su na mojej strane....ale co z toho...je proste nevyzrety a uz som mu povedala nech sa mi ani neozyva....prezili sme toho vela pekneho aj jeho segra povedala ze este nedavno mal so mnou velke plany a tak to dopadlo....ale uz v kazdom pripade budem ho ignorovat...dakujem ti velmi pekne

leerka

nechapem, preoc ma tendenciu ti stale ublizovat, ved uz len to, ze sa s tebou rozisiel tazko znasas, tak neviem naco ti vypisuje take kraviny, ak ti este nieco take napise, napis, mu, ze ta on ako osoba a clovek nezaujima a ani to co ide robit a s kym ide von....a najlepsie bz bolo, keby si si ho odvsadial vymazala, bolo by to jednoduchsie aon by ta neotravoval svojimi primitivnymi poznamkami, ktore ta len zranuju

simik124

ved toto aj ja som mu povedala ze sa so mnou chcel rozist uz vtedy tak neviem preco to tak natahoval a hral sa so mnou...no poprel to...je to jedno aj tak mu uz neverim ani jedno slovo a aj dneska videl ze som mala v statuse ze idem von s kamosom a on ze ja sa stale z rozchodu tak lahko dostavam a uz sa idem zabavat...tak asi tuzi po tom aby som za nim plakala a prosila ho=...ako keby to ukoncil normlane ze mi povie ze ma uz nelubi a tak...ale tie kraviny co robil tak uuuplne vsetko znicil...aj som mu napisala ze uz ho v zivote nechcem vidiet ani o nom pocut a ze v ziadnom pripade s nim nebudem kamaratka len preto aby on mal ciste svedomie....no on ze vidiet ho asi budem lebo tam kde byvam ma uz kamosov a ze tam bude chodit

luna4325

najlepsia pomoc su kamarati. ja som pri svojom prvom rozchode (daroval mi ho k narodeninam) prelezala prve 3 tyzdne v posteli, ale potom ma nastastie kamaratky vytiahli von a zazila som najlespie leto na svete. a urcite nesuhlas s tym ze ostanete kamarati, proste nadobro ukonci vsetko co vas spaja, lebo ta to bude stale zozierat. a nepomoze ani fraza klin sa klinom vybija, v nadeji ze to aspon trosku pomoze som to vyskusala ale samozrejme to bola riadna hovadina.

leerka

simik, on sa chcel s tebou podla mna rozist uz vtedy, ked si sem pisala prvykrat, len to zbytocne umelo natahoval, lebo na to nemal odvahu, lebo ani dovod neudal ziadny normalny ale takuto prkotinu......to by mojho hentaka kravina ako dovod na rozchod nikdy nenapadla....ale bude ti bez neho asi lepsie, ved sa s tebou len zahraval posledny cas....mne je naozaj tayko pisat, kedze som sa nikdy s nikym nerozisla . ale treba chodit medzi ludi, von s kamaratkami, neke nove konicky si najst....tak dryim palce, aby ti to co najskor preslo a bola v pohode....

krisha

ja som rozchod s prvym priatelom prezivala dost tazko, lebo prisiel necakane, ale po tyzdni som sa spamatala, zdvihla hlavu a sla dalej. Chodila som casto s kamoskami von, zabavat sa, na kavicky, nakupovat, studovala som, pracovala... Spociatku som ho nemohla ani vidiet, teraz sme uz v pohode

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.