neiem si rady

Príspevok v téme: neiem si rady
nikulla

chodime spolu viac nez 3 mesiace, mali sme zo zaciatku probl.priatel hovoril ze ma v hlave blok...ale neved vysvetlit o co ide...potom bolo vsetko OK a teraz to zase prislo...ale este horsie nazval to obranny mechanizmus, niecoho sa boji..pytala som sa ci vztahu...ale nevie coho poradte prosim...uz nevladzeme obidvaja....on ma 25 ja skoro 20 lubim ho aj on mna...neviem co o je a ko to prekonat

nikulla

my sme riesili 1 probl. ci ma lubi, povedal ze to nevie ale nevideli sme sa 4 dni potom sme sa stretli a on mi sam napisal ze ma Lubi, potom mi to aj povedal do oci a odvtedy si to hovorime stale, aj ked mame tie probl resp on ich ma...mal vztah 2 roc.ale pytala som sa ho nan..ale ze to nie je v tom, ze to sa mu stalo pri kazdom vztahu a toho sa boji a ma pochybnosti.....ale aj thak dakujem za radu..

simona

A vies ze toto iste vravel moj priatel na zaciatku ked sme spolu zacali chodit?Asi prve 2 mesiace..niesom si ista ci ho to uz preslo ani sa nechcem vypytovat ale sprava sa, ako keby hej..bude to isto blok toho typu, ze mal nejku ktora ho sklamala veeelmi alebo ju este stale miluje a to viac ako teba lebo ju napr.poznal a chodil s nou mozno aj 2-3 roky aj viac-zisti ci nieco take v minulosti mal a ked ano,bude to 100% toto..urcite..lebo u mojho priatela islo ( alebo este aj ide, to nie som si ista ) o toto.No neviem ci po 3 mesiacoch sa da povedat ze ta uz LUBI...povedal ti to uz? Ja som s piatelom skoro 5 mesiacov a nepovedal mi to, podla m na bud to mozno tak neciti alebo nevie len nahlas vyjadrit svoje city..a to viem ze nevie, lebo on je uzavretejsi..no ale vidim na nom, ze je so mnou rad..tak neviem..ja mam s tymto problem trosku ze neviem ci ma lubi ale snazim sa to v hlave uz ani neriesit hlavne ze je nam dobre spolu.