Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

bolest podbruska

lili20

no ale mna to brucho bolí uz skoro 4dni....a niekedy je to hrozné...ale uz to zacína trosku usupovat..vôbec neviem co to môze byt...

starenka

To sú plodné dni, bývajú v strede cyklu, nemaj strach, iba ak by bolesť trvala dlho, mňa to bolí len 1 deň, vždy keď mám plodné dni.

lenuliatko

to ti neviem povedat.mne zacalo byt zle po dvoch tyzdnoch asi.to je rozne.niektorym zenam nic nie je.
tak teda drzim palce :)

lili20

no hej, ale neni nato este skoro? nejaký týzden a bolí ma brucho? no ja neviem, pôjdem radsej na vysetrenie...ale dietatku by som sa potesila....nevies asi kolko priblizne bolí to brusko, ked ide o tehotenstvo?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

bolest podbruska - Fórum - ZDRAVIE.sk