Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

probiotika

Inga22

Máte niekto skúsenosti s probiotikami BioGaia? Mne ich odporučila gastroenterologička. Ich cena je však pomerne vysoká, tak by ma zaujímalo, či sú naozaj účinné. Niečo cez 6 eur za 10 tabliet sa mi zdá dosť.

Mimi323

Probiotika sa majú užívať večer po jedle aspoň pol hodiny, pred spaním (aby sa cez noc vytvorili baktérie). Je dobré ich zjesť s nejakým ovocím, najlepšie s jablkom.
Probiotika si treba vyberať tie, ktoré majú čo najviac baktérií a čo najviac druhov. Ja mám ešte zásoby od RNG a myslím že majú 3 bilióy baktérií. Ale také už na Slovensku nenájdem :(

zuzka*

probiatika su rozne,zalezi na tom ci chces uzivat na posilnenie umunity, pri problemoch s travenim alebo vo forme cipkov na udrzanie zdraveho prostredia v posve

neva

Najlepšie ich je užívať medzi jedlom. Ja ich beriem už viac ako 3 roky, hlavne kôli oslabenej imunite. Zo začiatku 2x1 tabletku, potom som brala len 1 denne. Teraz si dávam tak každý druhý deň. Vystriedala som snáď všetky druhy čo sú v ponuke v lekárni. Striedam ich.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

probiotika - Fórum - ZDRAVIE.sk