Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zmysel života? má zmysel trápiť sa na tomto svete

kolko

jara suhlasim s tebou s tymi prikazaniami, a tiez nechapem neveriacich aj niektorych krestanov, ked sa ohanaju neustale chybami cirkvi a pritom cirkev vzdy tvorili a tvoria ludia, ci uz sme to my alebo duchovní - tiez ludia, a clovek ma slabosti a robi chyby, tak ja by som sa neobracala len na cirkev, aka bola kedysi, ved to bolo strasne ale robili to ludia nie Boh, nemam rada taketo nazory, pretoze sa stale hovori o ludoch nie o Bohu.

mojatvoja

jara pises: "ja sa nezamyslam nad minulostou cirkvi, nad chybami, toto neber ako omluvu, ale cirkev tvoria tiez ludia so svojimi chybami, slabostami"...co ak sa cirkev myli aj dnes?

jara

uz vobec si nemyslim, ze clovek, ktory neveri nemoze sa dostat do neba, to je velky omyl...no asi si nemal stastie na dobre kazne, biskup balaz ma vraj vyborne kazne a nedavno som jednu mala moznost si vypocut, popri robote a je to pravda, take ludske, pre vsetkych ludi zrozumitelne...

jara

lubos, nacal si ozaj na dlhsie viac tem, ale aspon k tomuto, ja som sa vyjadrila tu niekde, ze neveriaci budu sudeni podla skutkov, svedomia, ktore ma kazdy clovek. ja sa nezamyslam nad minulostou cirkvi, nad chybami, toto neber ako omluvu, ale cirkev tvoria tiez ludia so svojimi chybami, slabostami...opakujem, to nie je omluva...ja si myslim, ze prikazania su pre dobro ludi, hlavne desatoro, mohla by som ti napisat pribeh o cloveku, ktori vahal, asi ako ty....

kolko

kvakinko v stredoveku boli ine smilstva tak asi z toho obdobia to nebudem mat .. :DDDD a nehovor ze zo staroveku tam sa znasilnovali aj mrtvolky pred ich mumifikáciou, preto ked obycajne zeny umierali museli byt este aspon dva dni doma aby im stuhla aj susula aby neboli este nedajboze znasilnene ... a z praveku to tiez asi nebude :D rob ako myslis ... ja som predsa pisala presne ako to uz je!

mojatvoja

vela, prevela ateistov je lepsich a ludskejsich ako su veriaci..ateisti ziju aj pre okolie a inych, veriaci len pre svoju vieru

lubos12345

to ja som len podotkol, to by som vobec nepovedal, ze su iba ti dobri co v Boha veria, to prepac ak som to zle napisal.. tak ja som veril, ale furt som mal urcite pochzbnosti... ani teraz neverim, ze nie je uplne, ale myslim si to.. moze byt nieco "vyssie", ale nechcem v to verit ak to aj existuje, ci uz je to Boh alebo nie, ako obdivujem ludi ktory maju pevnu vieru, ale s casti sa mi to nepaci, lebo uz sa mi to zda nerealne, ze existuje Boh... A neverim no preco? z celej cirkvi mi je na vracanie od katolikov az po babtistov... tie niektore nezmyselne kazne a prikazania a neviem co.. ale najhlavnejsia vec s ktorou nesuhlasim je, ze clovek ktory neveri v boha nemoze ist do neba to je pre mna hlupost, lebo moze vynikajuci, dobry clovek a nebudem verit v Boha tak budem zatrateny, to je pre mna hlupost.. a viacero veci mi nesedi.. ja som vzdy veril v Lasku "vseobecnu" ale veril soom ze Boh existuje, ale teraz verim v Lasku a v sebe, lebo som si uvedomil, ze ked som sa utiekal k Bohu s problemami tak som ich riesil tak isto stale len ja, len v podvedomi som mal ze mi pomohol Boh.. asi tolko, ale tak to je debata na dlho..
a napr. nemozem spat so zenou pred svadbou ved to je smiesne, inac niesom suknickar nic dlho som bol panic, ale ludia si musia sediet aj v tomto pred svadbou, lebo ak to zistia po nej a skrz toho to nebude klapat tak neni dobre, i ked sa mozu dvaja lubit toto ich rozdelit tiey moze.

house

Nad takymito vecami netreba velmi rozmuslat,lebo ludsky mozog nedokaze pochopit niektore veci my sme len na vyskumnej zakladni a nedovolia nam to pochopit vid. Matrix asi tak.To je len moj nazor.Moze byt aj blby...

jara

kvakinko, trocha sa vzi do takeho zivota, co tie nasledky, tie zlomene srdcia, ci uz deti, alebo partnerov, bol by to zivot bez zodpovednosti, ktora asi dnesnym mladym ludom nahana strach

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zmysel života? má zmysel trápiť sa na tomto svete - Fórum - ZDRAVIE.sk