Ako ma vyzerat dokonala zena?

uhlie

Idealna zena by mala byt skromna, inteligentna, stravit licenim minimum, mala by vediet dobre varit, rubat drevo, fandidt hokeju, nemala by zbytocne kecat. Na jej vyzore az tak nezalezi.

kamasakne

vyzorovo: peknu plet, huste vlasy dlhsie , zaujimave hlboke oci,zaujimave crty tvare, nie moc chuda,

charakterovo:neurazliva,vtipna,empaticka,citliva,tvrdohlava primerane,cielavedoma,uvedomuje si svoju hodnotu ,samostatna

nikita.14

INDICKA SVADBA JE SUPER FILM POZNAM TEN FILM NASPAMET LEBO HO POZERAM KAZDY DEN NAJLEPSIE JE TO KED JE LALITA A DARSIE SPOLU NAPRIKLAD V LIETADLE HAHHAHAHHA

nikita.14

cigani su takysto ludia ci niesu hmmmm
mne neide o to ako clovek vyzera ale co ma vo svojom v nutry ci veri v boha

Lolka

aj ja mam zlu skusenost s romkou, ale za to vidím, ci je niekto pekný alebo nie. A z tej indky myslím nevyzaruje z jej tváre nic zlé, mozu byt romovia, romky, ci aj biely ludia ktorý by boli krásny keby vyzarovali dobro a nie zlo a len preto ze preto aku maju dusu, ak zlú preto nie su krásny.

Lolka

ta indka alebo akej je narodnosti si myslím aj ja, ze je krásna a to podla mna nesúvisí s tým ci je niekto rasista alebo nie na tom nic nemení, ze je krásna, podla mna taký klame sám seba. Alebo nema zmysel pre krásu.

mekenzi

Podla mna je jedno ake parametre zena splna ci nesplna, ci je blond, cierna, tmava, svetla, hnedooka, pehava.... Vonkajsia krasa velmi uzko suvisi s vnutornou aj ked to znie ako klise.. Nie je nic horsie ked na pohlad pekna baba otvoru usta a zistis ze ma prazdno v hlave. Krasu dokresluje aj mimika, rec tela, zmysel pre humor, sposob ako sa usmieva, ako rozprava, pekny chrup, sumerna postava, celkova uprava zovnajsku..