Co si o tom myslite???

...

by si si mala najskor nastudovat teoriu az potom sexovat. keby si mala 14 este by som to pochopila, ale 18 rocna baba? to vas v skole neucili ako prebieha proces oplodnenia? ako ta moze vobec napadnut, oplodnit ustami.. nechapem naco sa pustas do takych veci o ktorych vobec nic nevies. pokial ide o mna, ja som zacinala ked som vsetko vedela a bola fyzicky aj psychicky na to pripravena. nikdy ma nenapadali podobne hluposti. si pozicaj knizku z kniznice o sexe alebo co.. ach. kam ten svet speje?

maruska001

tak toto je sila ako fakt,to co za otazka???????ale som sa pobavila:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))

hmm

mimundorik... ja sa vobec nepotrebujem s tebo bavit... ak mas zo seba nejake komplexy tak si to vybijaj niekde indee.... nemam uz s tebou o com maj sa!!!!!

mimundorik

ja mam 21 a sexualne som zacala zit v 19, ale na taku stupiditu by som v zivote nepomyslela.. ,,ze vraj 18,,pce

poiu

ja velmi dobre viem ako si to myslela... je to pithovina aj keby ta ete v ten den lizal... prste nechapem jak sa mozes taku sprostost opytat...

hmm

poiu... myslela som to tak... on sa mi urobil do ust... potom sme sa o 5 dni isli milovat... bozkavali sme sa a on ma potom lizal.. chcela som vediet len to ci mozem mat po tych 5 dnoch nejake spermie este v ustach??? ci sa pri bozkavani potom nemohli dostat do jeho ust a ked ma potom lizal ci sa nedostali aj do mnaaa... chapes???