Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pomahaju cerealie Fitness?

julii34

Ja som ich jedla asik dva mesiace a určite mi pomohli ....dávala som si ich na ranajky a na večeru po cvičení ...cítila som sa lepšie a zdravo....nevjem ako ostatný ale ja som si ich oblubila

penelope665

kalorie v skorici?tak max 10 na lyzicku,ak vobec.ved to je len korenina,tie vsetky (oregano,bazalka,korenia,vanilka)predsa neobsahuju ziaden cukor a su viac nez super pri dietach a zd.vyzive,lebo menia obycajne jedla na delikatesy :-D

forsa9

ja si davam na raňajky nestlé Frutina s mliekom alebo nízkotucnym jogurtom Rajo a som velmi spokojna,rychle,zdrave a chutne ranajky...

vevericka

ja mam kupenu obycanju zmes, ziadne znackove..su tam ovsene vlocky (tie z vyssou hodnotou vlakniny), slnecnicove semiacka, lanove a kusky suseneho ovocia(nekandizovaneho)..zalejem mliekom a ranajky zasytia az odobeda..sem tam si medzi tym dam mlsku(ja som mlsna strasne:) ) teraz mi idu jahody tak ficim na jahodach:)

mate59

skôr ako rozne cereálie plné skrytých cukrov a tukov si dajte ovšené alebo pšeničné vločky.Dávka asi 40-50 g sú 4 pol.lyžice.Doplnte orechami,semienkami, medom,jogurtom...

tinnka

Ved si pozri kaloricku hodnotu. Je asi rovnaka ako maju vsetky ine musli/cerealie. A je to velmi drahe! Radšej si kup ovsene vločky, daj si tam oriešky, sušene alebo normalne ovocie, škoricu, kokos, slnečnicove, ľanove semienka, sezam.. jednoducho čo chceš, čo ti pride na chuť a čo maš doma :) Daj si to s jogurtom alebo mliekom.
A NAKUPUJ SLOVENSKE VYROBKY! :)

vevericka

so sojou by to nemali prehant zeny, ktore maju svoje hormony..teda mlade, ktorym funguju vajecniky..vtedy fytoestrogeny funguju ako antagonisti..blokuju telu vlastne..lebo maju silnejsiu vazbu na receptory ..ak je vsak zena v menopauze ucinok je opacny, vtedy fytoestrogeny nevadia..

Karina

dik mirka :) uz som si googlila aj ine stranky... nejako som to nikdy neriesila ale urcite soju obmedzim, dakujem :)

mirka 23

Karina, tu je to o soji. Fakt to treba zvažiť. Moja mama v minulosti tiež pravidelne pila sojove mlieko a dnes už štítnu žľazu nema.
-odkaz odstránený-

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Pomahaju cerealie Fitness? - Fórum - ZDRAVIE.sk