Použité TAMPÓNY - kam s nimi ?

ciceraaa

odkedy dieta vznika(vzide)z placenty ? ked som ja rodila, tak placenta bol stale len plodovy kolac :))))) na vyzivu dietata

fiona

adriana, kasli na to, uz radsej nic nepis,skoda energie, vsak my trosku starsie a skusenejsie vieme svoje. Tymto by som uzavrela tuto diskusiu, ze teda tampony patria do smetneho kosa a basta finito :-)

adriana

fí..dík:-) už som myslela, že tu len tie puberťáčky behajú, ktoré si myslia, že bábo sa narodí krásne ružovučké a nebodaj aj v zavinovačke:-)) ntvrdím, že som videla stovky pôrodov, ale niekoľko desiatok ich bolo..a bolo tam naozaj všeličo...

fiona

no tak uz prestante, ked citam tuto diskusiu, tak som normalne rozculena? Viete co myslela adriana s tymi hovnami???tak vam to teda poviem, lebo som rodila niekolkokrat. A aj ked mi klystir dali, aj ked som si ho sama doma este pred odchodom do porodnice aplikovala, ajtak som sa s prepacenim na porodnom stole posrala! Dobre citate, caka to kazdu z vas, pri tlaceni totiz nevyjde iba babatko, ale aj co to z criev. Ak by ste o tom pochybovali, este tolko k tomu, ze maloktora rodicka o tom vie, ze aj cosi hnede vypusti...

rodicka

Adriana to boli tvoje slova: "je to tam všetko spolu a niekedy doslova aj dopísmena"...
Tak preco nam to nevysvetlis ako to myslis a radsej nechas cloveka v tom ze sa bavi s prepacenim s debilom?

cicera

Pozri Adriana, ja sa nemusim nic pytat mojej mamy, pretoze mam svoju vlastnu rodinu a chvalabohu ma boh obdaril aj nejakou tou inteligenciou. A ked mi niekto povie ze ludia vzisli z hovien, tak to je skutocne silne kafe aj na mna. Ked hovoris o tolerancii, tak neviem ci je zrovna spravne tolerovat takyto nazor. Ale ty vies asi co hovoris, co tym myslis, mozno z vlastnej skusenosti, tak ta necham radsej tak.
BYE BYE!!